Altany ogrodowe

Wiaty biesiadne

Altany ogrodowe

altanki, wiaty, zadaszenia, pergole

Jesteśmy producentem eksluzywnych altan ogrodowych z Bydgoszczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziliśmy do oferty również zdecydowanie bardziej ekonomiczne zadaszenia tarasów, które znajdują coraz większe grono zwolenników.

Te 2 produkty pozwalają skutecznie ochronić się przed słońcem w upalne dni oraz deszczem podczas pochmurnej aury. Zadaszenia tarasów mogą mieć dowolnie wykończone ściany boczne (np. ażury) lub posiadać wolną przestrzeń pomiędzy słupami.

Realizacje wykonujemy na terenie Bydgoszczy i całego powiatu bydgoskiego, a także w całym województwie kujawsko-pomorskim.

Altany ogrodowe - projekt i wykonanie WIATEX

altanki ogrodowe Bydgoszcz
producent altan ogrodowych Bydgoszcz

Zadaszenia tarasów - projekt i wykonanie WIATEX

mała architektura Bydgoszcz
zadaszenia tarasów drewniane

Dla kogo altana ogrodowa a dla kogo zadaszenie?

  • Altany ogrodowe oferowane przez Wiatex to produkty premium z najlepszej jakości drewna, zaprojektowane w taki sposób, aby wyróżniały się na działce inwestora. Wolnostojące obiekty sprawdzają się przede wszystkim na działkach o dużej powierzchni, gdy inwestorzy pragną biesiadować nieco dalej od domu (np. nie budząc wieczorem dzieci).
  • Zadaszenia tarasów oferowane przez Wiatex wykonywane są z najwyższej jakości drewna i dają duże możliwości aranżacyjne (np. dach z poliwęglanu, ażurowe ścianki, pergole). Tego typu obiekty lepiej sprawdzają się na działkach o powierzchni do 1000 m2, wówczas nie ograniczają przestrzeni ogrodowej. Nie jest również tajemnicą, że zadaszenia tarasów są zdecydowanie tańsze dla inwestora od wolnostojących altan ogrodowych.

Zapraszamy do kontaktu