Altana ogrodowa jednospadowa - 5x3 lub 6x4

altana jednospadowa - 5x3, 6x4

Altana ogrodowa Kaspija

 • wymiar podstawy altany 500x300cm lub 600x400cm
 • wysokość słupów 240cm
 • najwyższa jakość – konstrukacja z litego drewna sosnowego
 • przekrój słupów 10x10cm oraz 12x12cm
 • estetyczna deska dachowa łaczona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w podstawowej wersji poktyty papą, spad do tyłu
 • zabudowa ścian bocznych pełna lub częściowa w standardzie
 • podłoga w altanie jako opcja dodatkowa
 • możliwa aranżacja ścian bocznych według własnego pomysłu

Altana ogrodowa 5×3 lub 6×4 w standardowych wymiarach. Kaspija to stylowa i przestronna altana, która zapewnia komfortowe warunki spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabudowane ścianki boczne (w standardzie ) zagwarantują doskonałą ochronę przed wiatrem, słońcem i deszczem.  Konstrukcja z litego drewna sosnowego o przekrojach słupów w zależności od wersji altany 10cm lub 12cm. W standardzie dwie wersje rozmiarowe 500x300cm oraz 600x400cm, możliwość wykonania obiektu na wymiar. Jako opcje dodatkową polecamy podłogę w altanie.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połaczeń konstrukcji – system ukrytego montażu, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 10x10cm lub 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm oraz zabudow ścian bocznych. Wykonujemy również konstrucje na wymiar.


Jednospadowy dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem (bitumiczny oraz laminowany)  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wesja podstawowa  o wymiarach 500x300cm (15m2)  – 10 455 brutto (8 500 netto)

 • usługa montażu 1 353 brutto (1 100 netto)
 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax 1 476 brutto (1 200 netto) / Tikkurilla Pinja Pro 1 918 brutto (1 560 netto)
 • pokrycie gontem bitumicznym  1 476 brutto (1 200 netto)
 • podestv drewniany – podłoga z deski tarasowej, ryflowanej 3 075 brutto (2 500 netto)
 • koszty transportu 615 brutto (500 netto)

Wesja podstawowa  o wymiarach 600x400cm (24m2)  – 13 038 brutto (10 600 netto)

 • usługa montażu 1 599 brutto (1 300 netto)
 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax 1 919 brutto (1 560 netto) / Tikkurilla Pinja Pro 2 494 brutto (2  028 netto)
 • pokrycie gontem bitumicznym 1 845 brutto (1 500 netto)
 • podestv drewniany – podłoga z deski tarasowej, ryflowanej 4 305 brutto (3 500 netto)
 • koszty transportu 615 brutto (500 netto)

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Altana ogrodowa jednospadowa

Altana ogrodowa jednospadowa z pewnością może stanowić ciekawe uzupełnienie ogrodu. Jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza na odkrytych terenach, gdzie wiatr może przeszkadzać w bezproblemowym korzystaniu z altanek innego rodzaju. Dzięki swojej konstrukcji altana zapewnia dużą ilość przestrzeni dla wypoczywających w niej osób. Kaspija to estetyczna, prosta altana ogrodowa, która z pewnością wyróżnia się pod względem wizualnym. Ze względu na swoją prostą bryłę łatwo można ją wkomponować niemal w każdą przestrzeń ogrodową.

Na życzenie klienta altana może być zabudowana pełnymi ścianami, Możliwy jest wybór dachu zgodnie z własnymi preferencjami. Altana jednospadowa to rozwiązanie komfortowe, a podstawa prostokąta daje pełne możliwości aranżacyjne.

W przypadku zainteresowania altaną drewnianą jednospadową Kaspija prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi. Montujemy wiaty i altany na terenie całej Polski.

Altana ogrodowa 6×4

Trwała konstrukcja i różne rozmiary

Altana ogrodowa 6×4 z jednospadowym dachem ze względu na zabudowane trzy boki doskonale osłania zarówno przed wpływem wiatru jak też innych warunków atmosferycznych. Wykonana z odpowiednio dobranego drewna daje gwarancję trwałości na długi czas. Konstrukcje podtrzymują drewniane słupy o przekroju 12 x 12 cm, dzięki czemu utrzymują dach i zapewniają stabilność konstrukcji.

Przestrzeń według uznania

Altana Kaspija zapewnia odpowiednią ilość przestrzeni w każdej sytuacji. Dostępna jest również altana ogrodowa 5×3, jeśli klienci nie potrzebują więcej miejsca. Plusem z pewnością jest możliwość dowolnej aranżacji boków altany, dzięki czemu można ją dopasować do swoich wymagań. Tył i boki altany zabudowane są deskami, które są połączone metodą pióro-wpust. Daje ona pewność trwałości i odpowiedniego wyglądu konstrukcji, która doskonale wpasowuje się w każde otoczenie.

Zapraszamy do kontaktu