Altana ogrodowa 4x3

altana 4x3

Majorka stylowa altana ( pergola ) ogrodowa

 • wymiar zewnętrzny podstawy 400x300cm
 • konstrukcja z drewna klejonego warstwowo BSH
 • wysokość całkowita altany – pergoli 250cm
 • przekrój słupów 16x16cm
 • zasłony wykonane z białego woalu
 • tylna ściana altany ze stelażem drewnianym w standardzie
 • w standardzie podłoga wykonana z ryflowanej deski tarasowej
 • altana zabezpieczona impregnatem bezbarwnym

Altana ogrodowa 4×3 – Majorka to nowoczesny i egzotyczny wygląd, solidna i przewiewna konstrukcja z zasłonkami na  ściankach zapewniającymi ochronę przed wiatrem oraz słońcem. Zasłony można przesuwać po prowadnicach, materiał zasłon z białego woalu łatwo się demontuje oraz nadają się do prania.  Otwarta konstrukcja wykonana z drewna klejonego warstwowo BSH o przekroju słupów 16x16cm. Altana Majorka dostępna w rozmiarze 400x300cm, w standardzie z podłogą z ryflowanej deski tarasowej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

  Solidna konstrukcja z drewna klejonego warstwowo BSH, wersja standardowa z drewna klejonego warstwowo BSH bez widocznych połączeń konstrukcji ( system ukrytego montażu ), drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm. W standardzie zasłonki na ścianach bocznych oraz części ściany tylnej przesuwane na prowadnicach. Wykonane z białego woalu nadające się do prania, łatwy demontaż. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Altana ma formę otwartą, zadaszenie stanowią krokwie konstrukcyjne.


Obiekt w wersji podstawowej jest zabezpieczony bezbarwnym impregnatem. Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa – bez montażu, o wymiarach 400x300cm (12m2)  – 14 022 brutto (11 400 netto)

 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax 2 214 brutto (1 800 netto) / Tikkurilla Pinja Pro 2 829 brutto (2 300 netto)
 • usługa montażu 1 845 brutto (1 500 netto)
 • koszty transportu 886 brutto (720 netto)

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki

Zapraszamy do kontaktu