Altana ogrodowa 4x4

altana drewniana 4x4

Altana ogrodowa Zofia

 • wymiar zewnętrzny podstawy dostepny w dwóch wersjach 350x350cm (12m2) lub 400x400cm (16m2)
 • konstrukacja z litego drewna sosnowego
 • przekrój słupów 12x12cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach czterospadowy w wersji podstawowej kryty papą
 • barierki w kaształcie litery X okalające trzy boki w standardzie
 • altana o regularnym kształcie łatwa do usytuowania na działce
 • jako opcję dodatkową polecamy podłogę

Altana ogrodowa 4×4 lub 3,5×3,5. Zofia  to altana na planie kwadratu, idealnie nadająca się do aranżacji ogrodu w prywatnych domach czy ogródkach hotelowych lub restauracyjnych. Elegancka i nowoczesna altana drewniana zachowująca ponadczasowy klimat idealnie doda powiewu świeżości w naszym ogrodzie. Niepowtarzalnego uroku dodaje barierka okalająca trzy boki z możliwością dowolnej aranżacji. W standardzie dwie wersje rozmiarowe 350x350cm oraz 400x400cm . Zastosowano słupy o przekroju 12x12cm. Jako opcje dodatkową polecamy podłogę w altanie. Uniwersalna forma altany  z łatwością wpasuje się w każdy ogród.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połaczeń konstrukcji – system ukrytego montażu, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm oraz barierka w kaształcie liery X okalająca trzy boki. Wykonujemy również konstrucje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem (bitumiczny oraz laminowany)  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wesja podstawowa  o wymiarach 350x350m (12m2)  – 6 888 brutto ( 5 600 netto)

 • usługa montażu 1 562 brutto (1 270 netto)
 • pokrycie gontem bitumicznym  1 685 brutto (1 370 netto)
 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax 1 685 brutto (1 370 netto) / Tikkurilla Pinja Pro 2 190 brutto (1 780 netto)
 • orynnowanie Bryza– rynny PCV 1 685 brutto (1 370 netto)
 • podłoga z deski tarasowej, ryflowanej 2 583 brutto (2 100 netto)
 • koszty transportu 615 brutto (500 netto)

Wesja podstawowa  o wymiarach 400x400cm (16m2)  – 7 712 brutto (6 270 netto)

 • usługa montażu 1 820 brutto (1 480 netto)
 • usługa malowania (dwukrotnie) Wiaty: Tikkurila Pinjasol Wax 1 857 brutto (1 510 netto) / Tikkurilla Pinja Pro 2 414 brutto (1 963 netto)
 • pokrycie gontem bitumicznym 1 857 brutto (1 510 netto)
 • orynnowanie Bryza– rynny PCV 1 857 brutto (1 510 netto)
 • podłoga z deski tarasowej, ryflowanej 3 444 brutto (2 800 netto)
 • koszty transportu 615 brutto (500 netto)

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Altana ogrodowa 4×4

Drewniana altana ogrodowa 4×4 Zofia to produkt, który spełni oczekiwania wielu klientów. Wykonana z litego drewna sosnowego doskonale wpasuje się w każde otoczenie i zapewni jednocześnie wygodne miejsce do wypoczynku.

Trwałość i elegancja

Odpowiednio dobrane drewno wykorzystywane do produkcji altany zapewnia jej trwałość na wiele lat. Altana ogrodowa drewniana 4×4 o podstawie w kształcie kwadratu doskonale będzie pasować do każdego ogrodu, bez względu na to w jakim stylu jest aranżowany. Doskonale sprawdza się nie tylko w przydomowych ogródkach, z powodzeniem może być stosowana zarówno w hotelach czy restauracjach. Czterospadowy dach, lekko wysunięty poza obrys konstrukcji zapewnia odpowiednie odprowadzenie wód opadowych.

Altana ogrodowa drewniana 4×4

Trwała konstrukcja

Altana Zofia to przede wszystkim trwałość konstrukcji dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym. Istotne jest zastosowanie odpowiedniej jakości drewna i jego zabezpieczenie przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale nie tylko. Duże znaczenie ma również przemyślany projekt.  Opcjonalnie klienci mogą zamówić wykonanie podłogi, co przede wszystkim zapewni znacznie większą wygodę korzystania z altanki. Zofia w standardzie posiada barierki z trzech stron, wykonane w kształcie litery X, co dodaje jej atrakcyjnego wyglądu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani altaną ogrodową Zofia zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi. Realizacja i montaż na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu