Architektura ogrodowa

Mała architektura

Architektura ogrodowa

wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, tarasy drewniane

Wiatex to producent architektury ogrodowej z wieloletnim doświadczeniem. Główną cechą naszych produktów jest wysoka jakość i nastawienie na pełne zadowolenie klienta. Mimo, że nasze realizacje można znaleźć na terenie całej Polski, a także Niemiec czy Francji, to najwięcej radości dają nam lokalne inwestycje – w okolicach Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Włocławka czy Borów Tucholskich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim solidne:

  • Wiaty garażowe (również fotowoltaiczne)
  • Tarasy drewniane i zadaszenia tarasów
  • Altany, Pergole, Drewutnie
  • Drewniane wiaty śmietnikowe i rowerowe
  • Donice drewniane i skrzynie na warzywa

Wykonujemy zadaszenia tarasów z solidnych słupów 12×12 wraz z systemem ukrytego montażu. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości suszonego drewna. Klient ma do wyboru aranżację ścian bocznych (pusta przestrzeń, ażury lub inny system). Zadaszenia tarasów są wykonywane dla klientów indywidualnych, a także dla hoteli, restauracji czy kawiarni.

Drugim kluczowym produktem naszej oferty z zakresu małej architektury są wiaty garażowe. Wykonujemy drewniane carporty i wiaty fotowoltaiczne od projektu aż po montaż. Ciekawym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy do oferty są wiaty do samodzielnego montażu, które znacznie obniżają koszty inwestycji, a są na tyle proste w montażu (intuicyjna instrukcja oraz dołączony zestaw montażowy) że nawet bez wiedzy budowlanej 2 osoby są w stanie złożyć wiatę w 1 dzień.

Elementy architektury ogrodowej montujemy przede wszystkim w Bydgoszczy i okolicach – Toruniu, Świeciu, Koronowie, Osielsku, Białych Błotach, Chełmnie, Dobrczu, Sicienku, Szubinie, Żninie i innych miejscowościach powiatu bydgoskiego, a także całym województwie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE.

Szczegółowa wycena odbywa się na podstawie wypełnionej przez Państwa ankiety oczekiwań lub wizji lokalnej na miejscu inwestycji.

mała architektura Bydgoszcz

Architektura ogrodowa na każdą kieszeń

Jako wykonawca elementów architektury ogrodowej doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiele zamówień ze strony inwestorów determinuje ich budżet. Właśnie dlatego w ofercie posiadamy ponad 40 wiat garażowych i wiele projektów innych elementów architektury ogrodowej. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proste projekty są tylko nieco droższe od marketowych produktów (ale jakościowo zdecydowanie lepsze i trwalsze). Są też w ofercie wyjątkowe projekty, które łączą w sobie 3 w 1 a nawet 4 w 1. Zrealizowaliśmy już wiele projektów, w których wiata garażowa miała również schowek z jednej strony, z drugiej drewutnie, a na dachu zamontowane zostały panele fotowoltaiczne. Takie podejście do projektu sprawia, że zaoszczędzamy nie tylko miejsce w ogrodzie, ale również pieniądze.

Jeśli chcesz wycenić swój własny projekt prześlij nam zapytanie ofertowe. Jeśli nie masz własnego projektu, sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden z naszych projektów. Możemy go wykonać w oparciu o gotowy projekt lub zmodyfikować na Twoje potrzeby.

architektura ogrodowa Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu