Architektura ogrodowa

Mała architektura

Architektura ogrodowa

wiaty garażowe, zadaszenia tarasów, tarasy drewniane

Wiatex to producent architektury ogrodowej z wieloletnim doświadczeniem. Główną cechą naszych produktów jest wysoka jakość i nastawienie na pełne zadowolenie klienta. Mimo, że nasze realizacje można znaleźć na terenie całej Polski, a także Niemiec czy Francji, to najwięcej radości dają nam lokalne inwestycje – w okolicach Bydgoszczy, Torunia, Grudziądza, Włocławka czy Borów Tucholskich.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim solidne:

  • Wiaty garażowe
  • Zadaszenia tarasów
  • Tarasy drewniane

Wykonujemy zadaszenia tarasów z solidnych słupów 12×12 wraz z systemem ukrytego montażu. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości suszonego drewna. Klient ma do wyboru aranżację ścian bocznych (pusta przestrzeń, ażury lub inny system). Zadaszenia tarasów są wykonywane dla klientów indywidualnych, a także dla hoteli, restauracji czy kawiarni.

Drugim kluczowym produktem naszej oferty z zakresu małej architektury są wiaty garażowe. Wykonujemy carporty drewniane, metalowe, fotowoltaiczne od projektu aż po montaż. Ciekawym rozwiązaniem, które wprowadziliśmy do oferty są wiaty do samodzielnego montażu, które znacznie obniżają koszty inwestycji, a są na tyle proste w montażu (intuicyjna instrukcja oraz dołączony zestaw montażowy) że nawet bez wiedzy budowlanej 2 osoby są w stanie złożyć wiatę w 1 dzień.

Elementy architektury ogrodowej montujemy przede wszystkim w Bydgoszczy i okolicach – Toruniu, Świeciu, Koronowie, Osielsku, Białych Błotach, Chełmnie, Dobrczu, Sicienku, Szubinie, Żninie i innych miejscowościach powiatu bydgoskiego, a także całym województwie kujawsko-pomorskim. Zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE.

Szczegółowa wycena odbywa się na podstawie wypełnionej przez Państwa ankiety oczekiwań lub wizji lokalnej na miejscu inwestycji.

mała architektura Bydgoszcz

Zapraszamy do kontaktu