Balia ogrodowa

Producent architektury ogrodowej

Balia ogrodowa

balie drewniane / balia ogrodowa z hydromasażem

W ofercie posiadamy  balie ogrodowe wykonane z najwyższej jakości drewna. Kąpiele w tego typu zewnętrznej konstrukcji przyniosą niezapomniane wrażenia. Balia ogrodowa to doskonały pomysł na relaks o każdej porze roku. Sprzyjają letnim kąpielom, jak również są ciekawym rozwiązaniem dla fanów morsowania. Niezależnie od pory roku balia ogrodowa to relaks na najwyższym poziomie.

Balia ogrodowa ogrzewana elektrycznie pozwoli odpocząć po ciężkim dniu pracy, zrelaksować się i zapomnieć o trudach codziennego życia. Balie można wbudować w taras lub zaaranżować w inny sposób w zależności od projektu Państwa ogrodu.

O dostępność oraz wycenę dopytaj pisząc na biuro@wiatex.pl lub zadzwoń +48 503 105 773

Balia drewniana ogrodowa

Balia ogrodowa to fantastyczny sposób na relaks w przydomowym zaciszu. Co ważne, korzystanie z tego rodzaju produktu niesie ze sobą niezwykłe korzyści dla zdrowia. Czerpanie z dobrodziejstw balii ogrodowych przyczynia się do poprawy jakości snu. W tym przypadku szczególnie korzystne jest zwiększenie temperatury ciała tuż przed spoczynkiem.

Poza tym, użytkownicy balii cenią sobie możliwość relaksującej kąpieli z hydromasażem, która skutecznie obniża poziom stresu oraz niweluje niepokój. Ciepła kąpiel poprawia również krążenie krwi, łagodzi dolegliwości bólowe oraz wpływa na zwiększenie zakresu ruchu mięśni i stawów. Jest również pomocna w powrocie do zdrowia po przebytej kontuzji.

Co ważne, kąpiel w przydomowej balii może skutecznie obniżać poziom cukru we krwi oraz regulować prawidłową pracę serca. Hydromasaż poprawia również wygląd skóry oraz zmiesza ewentualne dolegliwości bólowe.

balia ogrodowa

Balie ogrodowe z hydromasażem w zasięgu ręki

Tego rodzaju luksusowe kąpiele w baliach ogrodowych są obecnie w zasięgu ręki nie tylko hoteli i dużych ośrodków wczasowych, ale również inwestorów prywatnych, którzy pragną stworzyć w swoim przydomowym ogrodzie rajską strefę SPA.

W ofercie firmy Wiatex dostępna jest w tej chwili balia ogrodowa wykonana z akrylu i wysokogatunkowego drewna, która cechuje się niezwykle estetycznym wykonaniem oraz ponadprzeciętną trwałością. Co istotne, jest ona wyposażona we wszystkie możliwe udogodnienia, w tym choćby systemem ozonowania czy zdalnego sterowania. Już niebawem do oferty wprowadzone zostaną kolejne produkty.

Balie ogrodowe są montowane przez naszą ekipę, dzięki czemu nie musicie Państwo martwić się o prace montażowe. Ze względu na kilka wersji produktu nie podajemy jednej ceny. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu sporządzenia szybkiej wyceny skrojonej pod Państwa potrzeby.

balie ogrodowe

Zapraszamy do kontaktu