Baseny drewniane

Producent architektury ogrodowej

Baseny ogrodowe drewniane

baseny z drewna / drewniane baseny zewnętrzne

Posiadamy w swojej ofercie baseny drewniane, które są sprawdzone w setkach ogrodów i lubiane przez Polaków. Proponujemy Państwu drewniane baseny od średnicy 4 metrów aż do dużych basenów o wielkości ponad 40m2, które sprawdzą się w dużych ogrodach przydomowych lub hotelach czy ośrodkach wczasowych.

Wszystkie oferowane baseny produkowane są z drewna sosnowego o grubości deski 44 mm. W cenie schody drewniane, szafka basenowa, drabinka, pompa i cały szereg udogodnień. Gorąco zachęcamy do przejrzenia poniższych basenów.

O dostępność oraz wycenę dopytaj pisząc na biuro@wiatex.pl lub zadzwoń +48 503 105 773

Polecamy również

Dlaczego warto posiadać własny basen ogrodowy?

Baseny zewnętrzne przytwierdzane na stałe do podłoża zyskują na popularności nie tylko wśród hoteli i ośrodków wczasowych, ale również użytkowników prywatnych. Zalet jest co najmniej kilka. Warto się z nimi zapoznać.

Główne zalety basenów ogrodowych:

  • relaks na wyciągnięcie ręki (o dowolnej porze dnia)
  • szybkie schłodzenie w upalny dzień
  • frajda dla dzieci
  • poprawa kondycji poprzez ćwiczenia w basenie
  • złagodzenie bólu stawów, poprawa krążenia
baseny ogrodowe - zalety

Baseny drewniane – natura w ogrodzie

Niewątpliwą zaleta basenów drewnianych jest ich urok osobisty oraz możliwość łatwego wpasowania w niemal każdą aranżację ogrodową. Drewno sosnowe znacznie ociepli cały efekt basenu i sprawi, że w ogrodzie będzie przytulnie. Warto również dodać, że baseny drewniane mogą być montowane na zwykłej wylewce betonowej, a więc nie trzeba wykonywać żadnych skomplikowanych prac ziemnych. W wielu przypadkach jest to oszczędność nawet 20.000 zł.

Basen drewniany jest szybki i łatwy w montażu. 2 sprawnych mężczyzn zamontuje taki basen w ciągu 1 dnia. Warto również zaznaczyć, że dobrze zaimpregnowane drewno to jeden z najtrwalszych materiałów, a zatem basen drewniany posłuży Państwu w nienagannym wyglądzie przez wiele lat.

Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone modele basenów, które są praktyczne w każdym ogrodzie. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny w celu sprawdzenia dostępności basenu oraz omówienia transportu i montażu.

Dlaczego basen drewniany od Wiatex?

  • jesteśmy producentem drewnianej architektury ogrodowej z wieloletnim doświadczeniem i dzięki setkom realizacji potrafimy wpasować się w potrzeby naszych klientów. Dopasowujemy ofertę tak, abyście Państwo byli w pełni zadowoleni z zakupów
  • klient jest dla nas najważniejszy, dbamy o dobrą obsługę zamówienia na każdym etapie
  • posiadamy szeroką gamę produktów ogrodowych od wiat garażowych, w których się specjalizujemy od lat aż po drobne elementy wyposażenia ogrodu. Zamawiając od nas większą ilość produktów możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.
  • nie zostawiamy naszego klienta samego z problemem. Jeśli Państwa warunki ogrodowe są specyficzne i nikt nie chce podjąć się wyzwania bardzo często stajemy na głowie, aby sprostać zadaniu
  • nasze baseny cieszą się popularnością w każdym zakątku Polski, między innymi w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Lublin czy Białystok.

Zapraszamy do kontaktu