Baseny ogrodowe Bydgoszcz

Mała Architektura Ogrodowa

Baseny ogrodowe Bydgoszcz

solidne baseny ogrodowe / baseny z drewna

Wiatex to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji elementów architektury ogrodowej. W naszej ofercie nie mogło zatem zabraknąć basenów ogrodowych. Stawiamy przede wszystkim na solidne, trwałe i estetyczne konstrukcje wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego metodą ciśnieniowo-próżniową. Oferowane baseny ogrodowe to produkty wysokiej jakości, które posłużą Państwu przez długie lata.

Atutem niniejszych basenów ogrodowych jest niebanalna estetyka, podkreślająca prestiż ogrodu. Baseny dzięki swojej konstrukcji są łatwe w montażu – dla 2 sprawnych osób to kilka-kilkanaście godzin. Nie trzeba również wykonywać skomplikowanych prac ziemnych – basen może stać na zwykłej wylewce betonowej.

Klientów z Bydgoszczy i okolic prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 503 105 773 lub mailowo biuro@wiatex.pl.

Baseny ogrodowe Bydgoszcz

Jeśli zastanawiasz się, czy warto zainwestować we własny basen ogrodowy, jest tylko jedna, słuszna odpowiedź na to pytanie – tak, warto. Baseny ogrodowe to idealne miejsce na relaks i odpoczynek dla całej rodziny, niezależnie od wieku. Zabawy w wodzie będą zachwycające zarówno dla dzieci, jak i starszych. W końcu wszyscy razem będziecie mogli spędzić aktywnie czas, i to we własnym zaciszu domowym.
Taka domowa strefa relaksu to marzenie wielu osób, a posiadanie własnego basenu to już luksus. Baseny ogrodowe mogą służyć do siedzenia, pływania, czy nauki nurkowania. W wodzie nie można się nudzić.

Solidne baseny ogrodowe

Jeśli zależy Ci na tym, by basen był trwały i solidny, to wybierz basen drewniany. Nasze drewniane baseny cechują się ogromnym komfortem użytkowania i świetnym designem. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by mimo dużej konstrukcji były proste w samodzielnym rozstawieniu. Baseny drewniane to najwyższej klasy sosnowe drewno, które zostało zaimpregnowane, by dać długotrwały efekt.
Kupując basen drewniany masz gwarancję, że produkt będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.
Baseny drewniane są dostępne w wielu wariantach rozmiarów i kształtów, więc każdy znajdzie taki model, który idealnie wpisze się w ogród.

Zapraszamy do kontaktu