Baseny ogrodowe Lublin

Mała Architektura Ogrodowa

Baseny ogrodowe Lublin

solidne baseny ogrodowe / baseny z drewna

W naszej ofercie znajdziecie Państwo solidne i sprawdzone baseny ogrodowe zbudowane z drewna sosnowego, Materiał jest impregnowany metodą ciśnieniowo-próżniową. Niniejsze baseny ogrodowe wyróżniają się estetyką wykonania oraz dopracowaniem konstrukcyjnym. Można powiedzieć, że są to baseny klasy premium.

Do Państwa dyspozycji oddajemy modele, które są chętnie kupowane przez naszych klientów. Mniejsze projekty doskonale sprawdzą się w przydomowym ogrodzie, natomiast projekty liczące około 40m2 to doskonały pomysł dla hoteli i ośrodków wczasowych, posiadających nieco więcej przestrzeni ogrodowej.

Klientów z Lublina i okolic prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 503 105 773 lub mailowo biuro@wiatex.pl.

Baseny ogrodowe Lublin

Któż z nas nie marzy o kąpieli w chłodnej, krystalicznie czystej wodzie, gdy na dworze upał?. Basen ogrodowy w Twoim ogrodzie może pozwolić Ci spełnić to marzenie. Dzięki niemu oderwiesz się od trosk i zrelaksujesz po ciężkiej pracy. Mało tego, z takiej ogrodowej atrakcji z przyjemnością skorzystają wszyscy domownicy, bez względu na wiek.
Baseny ogrodowe będą idealnym miejscem do odpoczynku dla wszystkich osób, które cenią sobie relaks w warunkach komfortowych, w domowym zaciszu. Kupując basen ogrodowy będziesz mógł zapomnieć o zatłoczonych miejskich basenach i kąpieliskach.

Solidne baseny ogrodowe

Nasz basen drewniany będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie prostotę i funkcjonalność. Baseny drewniane to najwyższej jakości zaimpregnowane drewno sosnowe, które cechuje się trwałością i fantastycznym efektem wizualnym zachwycającym wszystkich. Wybierając basen drewniany zamiast basenu wykonanego z poliestru masz pewność, że kupujesz produkt niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne, stabilny i bezpieczny.
Spraw swojej rodzinie najlepszy z możliwych prezentów w sezonie letnim i ciesz się wspólnie spędzonymi chwilami.

Klientów z Lublina i całego lubelskiego zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Wiatex.

Zapraszamy do kontaktu