Baseny ogrodowe Warszawa

Mała Architektura Ogrodowa

Baseny ogrodowe Warszawa

solidne baseny ogrodowe / baseny z drewna

W ofercie Wiatex znajdują się sprawdzone modele basenów ogrodowych, które wyróżniają się solidnością wykonania oraz trwałością. Wszystkie baseny w komplecie posiadają niezbędne akcesoria, są zaimpregnowane metodą ciśnieniowo-próżniową. Dajemy Państwu do wyboru różne kształty oraz wymiary – nawet duże baseny ponad 40m2.

Baseny ogrodowe znajdujące się w ofercie to produkty ekologiczne, budowane z naturalnych surowców. Wyróżniają się również wysokimi walorami estetycznymi. Osoby, które cenią sobie naturę w swoim ogrodzie z pewnością wybiorą model spełniający oczekiwania.

Klientów z Warszawy i okolic prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 503 105 773 lub biuro@wiatex.pl.

Baseny ogrodowe Warszawa

W sezonie letnim chęć posiadania swojej strefy relaksu jest niezwykle silna. Każdy właściciel działki lub ogródka marzy o tym, by tak dopracować tę strefę, by móc korzystać z niej w stu procentach. Idealnym rozwiązaniem na upalne, letnie dni jest kupno basenu ogrodowego. Jest to element wyposażenia ogrodu, który wzbudzi zachwyt i euforię wśród wszystkich domowników. Szczególnie chętnie będą z niego korzystały na pewno dzieci, które uwielbiają zabawy w wodzie.

Baseny ogrodowe to świetny produkt, dla osób, które cenią sobie prywatność i nie chcą uczęszczać do zatłoczonych kąpielisk. Dzięki basenom ogrodowym mogą mieć miejsce na długotrwały odpoczynek w swoim domowym zaciszu.

Baseny ogrodowe od Wiatex

Szukając idealnego basenu ogrodowego warto rozejrzeć się wśród modeli drewnianych. Basen drewniany, dzięki wykorzystaniu drewna sosnowego, które dodatkowo zostało zaimpregnowane, będzie służył latami i ciągle zachwycał wyglądem. Baseny drewniane zyskują przewagę nad tymi wykonanymi z poliestru przede wszystkim dużo większą trwałością, solidnością i odpornością na czynniki zewnętrzne, a także warunki atmosferyczne.
Dzięki szerokiej gamie kształtów i rozmiarów każdy zainteresowany znajdzie taki basen, by można go było komfortowo i bezproblemowo wkomponować w ogród.

Klientów z Warszawy i całego mazowieckiego gorąco zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem Wiatex w celu omówienia wyceny.

Zapraszamy do kontaktu