Baseny ogrodowe Wrocław

Mała Architektura Ogrodowa

Baseny ogrodowe Wrocław

solidne baseny ogrodowe / baseny z drewna

W naszej ofercie znajdują się baseny ogrodowe o niebanalnym wyglądzie, posiadające wysokie walory estetyczne. Stawiamy na jakość popartą wieloletnim doświadczeniem w branży drewnianej. Niniejsze baseny to konstrukcje z naturalnych materiałów, projektowane z pieczołowita dokładnością. W efekcie otrzymaliśmy solidne baseny, które sprawdzą się w niemal każdym ogrodzie.

Wszystkie prezentowane baseny ogrodowe to produkty banalnie łatwe w montażu – 1 dzień. Nie trzeba robić wykopów, wystarczy zwykła wylewka betonowa. Ponadto w cenie każdego basenu otrzymacie Państwo szafkę drewnianą, drewniane schody, drabinkę i wiele akcesoriów basenowych.

Klientów z Wrocławia i okolic prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 503 105 773 lub mailowo biuro@wiatex.pl.

Baseny ogrodowe Wrocław

Kupno basenu ogrodowego to dobra decyzja, gdyż niedługo nadejdą cieplejsze, letnie dni. Każdy z nas po ciężkim dniu w pracy chciałby odpocząć i zrelaksować się. Baseny ogrodowe będą idealnym rozwiązaniem, by aktywnie spędzić czas ze swoją rodziną. Z posiadania basenu w ogrodzie szczególnie zadowolone będą dzieci, które bardzo lubią zabawy w wodzie. Co więcej, taka rozrywka wpływa pozytywnie na cały organizm. Pływanie czy samo siedzenie w wodzie bowiem obniża ciśnienie krwi, rozluźnia spięte mięśnie i pozytywnie modeluje sylwetkę.

Solidne baseny ogrodowe

Warto rozważyć zakup drewnianego basenu ogrodowego, który oprócz swojej praktyczności będzie cechował się ogromną solidnością i świetnym efektem wizualnym. Nasz basen drewniany to produkt stworzony z wysokogatunkowego drewna sosnowego, które zostało profesjonalnie zaimpregnowane, by dać klientowi maksimum wygody i komfortu użytkowania. Basen drewniany będzie nie tylko idealnym miejscem do towarzyskich spotkań i relaksu, ale także wspaniałym elementem dekoracyjnym w Twoim ogrodzie.
Jeśli szukasz produktu trwałego, który ma służyć latami warto zdecydować się na basen drewniany, który jest o klasę wyżej niż zwykłe baseny wykonane z poliestru.

Klientów z Wrocławia i całego dolnośląskiego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem w celu omówienia wyceny.

Zapraszamy do kontaktu