Drewniana wiata na samochód, altana na auto

drewniana wiata na samochód

Altana na samochód – Alaska

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300x500cm
 • konstrukcja z najlepszego na rynku drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 380x600cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm , całkowita wysokość obiektu 330cm
 • przekrój słupów 12cm,
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy w standardzie kryty papą
 • kąt nachylenia dachu 24 stopnie
 • wiata może również  służyć jako altana

Alaska to drewniana wiata na samochód  lub altana ogrodowa, wiata garażowa 300×500 cm z suszonego drewna świerkowego KVH o niskim stopniu wilgotności. Całkowity wymiar z zadaszeniem 380x600cm, słupy o przekroju 12 cm, pełny dach dwuspadowy w standardzie pokryty papą, kat nachylenia 24 stopnie, carport z możliwością konfiguracji – standardowe parametry przedstawiamy w specyfikacji.

Drewniana wiata na samochód Alaska jest chętnie wybierana przez inwestorów prywatnych do swoich ogrodów.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Altana na auto z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcję na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 10 673 brutto (8 677 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 2 091 brutto (1 700 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 6 519 brutto (5 300 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 1 968 brutto (1 600 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Altana na samochód

Alaska to altana na samochód, która przeznaczona jest na jeden pojazd, a 1 stanowisko bez problemu pomieści nawet auto o większych gabarytach. Wiatę wykonano w bardzo estetyczny sposób. Z całą pewnością sprawdzi się bez większych problemów na posesjach o różnych wymiarach. Altana na auto Alaska może być również użytkowana w formie altany ogrodowej, jeśli ma się odpowiednią ilość miejsca w ogrodzie. Posiada dach, który z całą pewnością zapewni odpowiednią ochronę przed takimi czynnikami atmosferycznymi jak deszcz czy śnieg.

Drewniana wiata na samochód

Drewniana wiata na samochód Alaska to produkt, który został stworzony z litego drewna. To drewno sosnowe, które charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami jakościowymi. Dlatego cała konstrukcja jest bardzo wytrzymała i solidna. Oprócz tego wiata Alaska wyposażona została w pełny dach dwuspadowy, który pokryty jest papą lub dowolnie wybranym przez Państwa materiałem. Wiata drewniana na samochód na pewno będzie bardzo korzystnym rozwiązaniem w przypadku chęci parkowania jednego pojazdu. Bez większych problemów można ją konfigurować w dowolny sposób zarówno jeśli chodzi o dach, orynnowanie czy kolor.

Zapraszamy do kontaktu