Wiata 3 stanowiskowa, duża wiata drewniana

duża wiata garażowa - 3 stanowiskowa

Duża wiata garażowa – Floryda

 • wymiar zewnętrzny podstawy 500x1000cm
 • całkowity wymiar z zadaszeniem 600x1100cm
 • konstrukcja z litego drewna sosnowego
 • wysokość wiaty w szczycie 460cm, wysokość słupów 250cm
 • przekrój słupów 16x16cm, krokwie  16x6cm , oczepy 16x16cm
 • pełny dach z estetycznej deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • dach jednospadowy w standardzie kryty papą
 • kat nachulenia dachu 30 stopni,
 • wysokość okapów 230 cm

Floryda – wiata 3 stanowiskowa lub duża altana na planie prostokąta, stylowa solidna konstrukcja wiaty z litego drewna o przekrojach słupów 16cmx16cm, standardowa wielkość carportu to 600×1000 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar, pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski wykończony podbitką łączoną metodą pióro – wpust, duża wiata garażowa z możliwością konfiguracji. Wiata 3 stanowiskowa Floryda doskonale nadaje się wykorzystania w przestrzeniach hotelowych czy restauracyjnych. Duża wiata drewniana spełnia swoje oczekiwania również na prywatnych, dużych posesjach.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połączeń konstrukcji ( ukryty montaż ), drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm, krokwie 16x6cm,oczepy o przekroju 16x16cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Kąt nachylenia dachu 30 stopni Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa z montażem 24 231 brutto (19 700 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 5 535 brutto (4 500 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 11 439 brutto (9 300 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 706 brutto (2 200 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 3 444 brutto (2 800 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 2 091 brutto (1 700 netto)
 • Transport wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa 3 stanowiskowa

Floryda to wiata garażowa o stosunkowo dużych rozmiarach. Jest ona przeznaczona aż na trzy pojazdy, ponieważ posiada trzy stanowiska. Wiata 3 stanowiskowa postawiona została na planie prostokąta, co jest fantastycznym rozwiązaniem. Na pewno sprawdzi się na wielu posesjach, na których znajduje się odpowiednia przestrzeń do postawienia tego rodzaju elementu. Wiata Floryda z powodzeniem może być również wykorzystana jako altana ogrodowa, jeśli w ogrodzie znajduje się odpowiednia ilość wolnej przestrzeni. Można w niej postawić meble wypoczynkowe oraz przyjemnie spędzać czas. Dzięki zadaszeniu stanowi bardzo dobrą ochronę przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi.

Duża wiata garażowa

Duża wiata garażowa Floryda to produkt, który został stworzony z materiałów o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Wśród nich można przede wszystkim wymienić lite drewno sosnowe. Na życzenie klienta wiata może zostać zbudowana z innego rodzaju drewna. Duża wiata drewniana posiada pełny dach jednospadowy, który pokryty jest takim materiałem jak papa. Dach oczywiście może być pokryty gontem lub blachodachówką na życzenie inwestora. Wiata drewniana Floryda bardzo dobrze sprawdzi się na dużych posesjach prywatnych, jednak może być również wykorzystywana w przestrzeni firmowej, takiej jak hotele czy restauracje.

Zapraszamy do kontaktu