Wiata pod samochód, zadaszenie pod auto

wiata pod samochód

Indiana – wiata pod 1 samochód

 • wymiar zewnętrzny podstawy 500x300cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 550x350cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm przód, całkowita wysokość obiektu 310cm
 • przekrój słupów 12x12cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach dwuspadowy w standardzie kryty papą, kąt nachylenia 24 stopnie
 • dowolna możliwość aranżacji zabudowy ścian
 • wiata Indiana może również służyć jako duża altana

Uwaga! Niemal każdy z naszych 45 projektów wiat pod samochód może być łączony modułowo, dzięki czemu możemy z każdej wiaty zrobić wiatę 2, 3, a nawet wielostanowiskową. 

wiata pod samochód
wiata pod auto
zadaszenie pod samochód

Indiana – klasyczna wiata pod samochód na jeden pojazd lub duża altana ogrodowa, wiata garażowa o wymiarach podstawy 300×500 cm z drewna świerkowego KVH, całkowity wymiar zadaszenia pod auto 350x550cm, słupy o przekroju 12 x12 cm, pełny dach dwuspadowy w standardzie pokryty papą, kąt nachylenia dachu 24 stopnie. Zadaszenie pod samochód z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Wiata pod samochód Indiana to doskonały wybór dla osób, które szukają solidnego, eleganckiego carportu z drewna, z dachem dwuspadowym.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Zadaszenie pod auto z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, zadaszenie pod samochód bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Wiata pod samochód w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowana) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej wiaty pod samochód Indiana nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 9 990 brutto (8 121 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 1 845 brutto (1 500 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 6 027 brutto (4 900 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 1 968 brutto (1 600 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 476 brutto (1 200 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata pod samochód

Indiana to wiata pod samochód charakteryzująca się tradycyjnym wyglądem. Pomieści 1 auto o dużych gabarytach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno wiata Indiana jak i większość naszych wiat może być rozbudowana modułowo, tworząc dużą powierzchnie parkingową (bez problemu budujemy wiaty 8 czy 10-stanowiskowe). Wymiary podstawy to 3×5 m. Atutem wiaty jest atrakcyjna cena i łatwa możliwość konfiguracji pod własne potrzeby.

Wiata pod samochód Indiana może być pomalowana na wybrany przez Państwa kolor. Możemy dobrać również dowolny dach i orynnowanie. Wiata jest solidna i trwała, a jej atutem jest szybki montaż.

Zadaszenie pod auto

Jeśli szukacie Państwo solidnego zadaszenia na jeden samochód to Indiana może być ciekawą propozycją. Pełne zadaszenie uchroni pojazd przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, a są to nie tylko śnieg, grad, deszcze, ale coraz częstsze wiatry hulające nad Polską, które porywają gałęzie i stanowią zagrożenie dla karoserii naszego auta. Zadaszenie pod samochód Indiana to również minimum formalności. Nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Należy przygotować podłoże zgodnie z instrukcją montażu i postępować zgodnie ze specyfikacją montażową. Jeśli nie czujecie się Państwo kompetentni w tym zakresie, ekipa Wiatex zamontuje dla Państwa zadaszenia pod auto Indiana w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu