Wiata pod samochód, zadaszenie pod auto

Indiana – wiata pod 1 samochód

  • wymiar zewnętrzny podstawy 500x300cm
  • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
  • wymiar z zadaszeniem 550x350cm
  • wysokość wjazdu wiaty 220cm przód, całkowita wysokość obiektu 310cm
  • przekrój słupów 12x12cm
  • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pełny dach dwuspadowy w standardzie kryty papą, kąt nachylenia 24 stopnie
  • dowolna możliwość aranżacji zabudowy ścian
  • wiata Indiana może również służyć jako duża altana
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Uwaga! Niemal każdy z naszych 45 projektów wiat pod samochód może być łączony modułowo, dzięki czemu możemy z każdej wiaty zrobić wiatę 2, 3, a nawet wielostanowiskową. 

wiata pod samochód
wiata pod auto
zadaszenie pod samochód

Indiana – klasyczna wiata pod samochód na jeden pojazd lub duża altana ogrodowa, wiata garażowa o wymiarach podstawy 300×500 cm z drewna świerkowego KVH, całkowity wymiar zadaszenia pod auto 350x550cm, słupy o przekroju 12 x12 cm, pełny dach dwuspadowy w standardzie pokryty papą, kąt nachylenia dachu 24 stopnie. Zadaszenie pod samochód z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Wiata pod samochód Indiana to doskonały wybór dla osób, które szukają solidnego, eleganckiego carportu z drewna, z dachem dwuspadowym.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Zadaszenie pod auto z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, zadaszenie pod samochód bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Wiata pod samochód w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowana) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata pod samochód

Indiana to wiata pod samochód charakteryzująca się tradycyjnym wyglądem. Pomieści 1 auto o dużych gabarytach. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zarówno wiata Indiana jak i większość naszych wiat może być rozbudowana modułowo, tworząc dużą powierzchnie parkingową (bez problemu budujemy wiaty 8 czy 10-stanowiskowe). Wymiary podstawy to 3×5 m. Atutem wiaty jest atrakcyjna cena i łatwa możliwość konfiguracji pod własne potrzeby.

Wiata pod samochód Indiana może być pomalowana na wybrany przez Państwa kolor. Możemy dobrać również dowolny dach i orynnowanie. Wiata jest solidna i trwała, a jej atutem jest szybki montaż.

Zadaszenie pod auto

Jeśli szukacie Państwo solidnego zadaszenia na jeden samochód to Indiana może być ciekawą propozycją. Pełne zadaszenie uchroni pojazd przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, a są to nie tylko śnieg, grad, deszcze, ale coraz częstsze wiatry hulające nad Polską, które porywają gałęzie i stanowią zagrożenie dla karoserii naszego auta. Zadaszenie pod samochód Indiana to również minimum formalności. Nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Należy przygotować podłoże zgodnie z instrukcją montażu i postępować zgodnie ze specyfikacją montażową. Jeśli nie czujecie się Państwo kompetentni w tym zakresie, ekipa Wiatex zamontuje dla Państwa zadaszenia pod auto Indiana w przystępnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu