Wiata 7x6

Wiata garażowa Indianapolis

  • wymiar zewnętrzny podstawy 590x520cm
  • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
  • wymiar z zadaszeniem 700x600cm
  • wysokość wjazdu wiaty 220cm , wysokość całkowita obiektu 350cm
  • przekrój słupów 14cm, krokwie 16cm , oczepy 20cm
  • estetyczna deska łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pełny dach dwuspadowy kryty papą, kąt nachylenia 24 stopnie
  • zabudowa szczytów dachowych w standardzie
  • wiata Indianapolis może również służyć jako duża altana
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY
wiata 7x6
wiata garażowa 7x6
wiata 7x6 drewniana

Indianapolis –  wiata 7×6 na 2 samochody lub duża altana, stylowa solidna konstrukcja wiaty z suszonego drewna świerkowego o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu u podstawy  590×520 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Carport 7×6 Indianapolis posiada pełny dach dwuspadowy wykonany z estetycznej deski, wykończony podbitką łączoną metodą pióro-wpust, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Wiata garażowa dla klientów wymagających, oczekujących solidnego i trwałego produktu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14cm, krokwie 16cm, oczepy o przekroju 20cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą oraz z zabudowaną częścią szczytową. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata 7×6

Indianapolis to wiata 7×6, która przeznaczona jest do parkowania aż dwóch samochodów. Z powodzeniem może być również wykorzystywana jako altana w ogrodach, w których znajduje się sporo wolnej powierzchni. Carport 7×6 to produkt, który został stworzony z najlepszych materiałów. Wśród nich wymienia się przede wszystkim solidne drewno, które zapewnia bardzo wytrzymałą konstrukcję. Wiata garażowa carport 700×600 może być zamontowana przez autoryzowaną ekipę Wiatex lub wysłana z gotowym zestawem montażowym.

Carport 7×6

Carport 700×600 posiada pełny dach dwuspadowy, który pokryty jest papą w standardowej wersji. Na życzenie klienta dach można skonfigurować według potrzeb. Dzięki pełnemu zadaszeniu carport 7×6 gwarantuje odpowiednią ochronę przed różnego rodzaju czynnikami atmosferycznymi. Wiata Indianapolis w bardzo korzystny sposób prezentuje się na każdej posesji, ponieważ ma estetyczny wygląd.

Wiata garażowa carport 700×600 od Wiatex to przede wszystkim solidna jakość w przystępnej cenie. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do kontaktu