Wiata ażurowa

Wiata ażurowa Kanada

  • wymiar zewnętrzny podstawy 330x500cm
  • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
  • wymiar z zadaszeniem 350x570cm
  • wysokość wiaty 250cm przód, 220cm tył
  • przekrój słupów 12x12cm
  • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą
  • ażurowa zabudowa ścian w standardzie, możliwość dowolnej konfiguracji
  • system ukrytego montażu
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Kanada to wiata ażurowa, solidna konstrukcja z wysokiej jakości drewna świerkowego o przekroju słupów 12x12cm, ażurowa zabudowa ścian z litewek chroni przed wiatrem, wzmacnia konstrukcje a jednocześnie dodaje jej ciekawego i lekkiego wyglądu,  wymiary podstawy wiaty 330×500 cm, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Wiata ażurowa Kanada, podobnie jak większość wiat oferowanych przez Wiatex może być zamontowana bez pozwolenia na budowę.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata ażurowa z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Ażurowa zabudowa ścian wzmacnia konstrukcje i daje ochronę przed wiatrem. Przekrój słupów 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek.  System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata ażurowa

Kanada to wiata ażurowa, która w fantastyczny sposób będzie się prezentować na każdej posesji. Wiata garażowa ażurowa została stworzona z materiałów o najlepszych parametrach jakościowych. Wśród nich można przede wszystkim wymienić drewno, które dobierzemy dla Państwa w zależności od Państwa upodobań. Dzięki temu produkt jest odpowiednio solidny oraz wytrzymały.

Wiata garażowa ażurowa

Wiata garażowa ażurowa stanowi doskonałą ochronę przed różnego rodzaju zjawiskami atmosferycznymi, takimi jak na przykład śnieg, deszcz, grad czy wiatr. Ażurowa zabudowa ścian dostępna jest w standardzie, natomiast można ją w dowolny sposób konfigurować. Konstrukcja wiaty jest wzmocniona, jednak prezentuje się w bardzo lekki sposób. Wiata ażurowa posiada system ukrytego montażu, dzięki czemu nie widać niepotrzebnych elementów montażowych.

Zapraszamy do kontaktu