Wiata czterospadowa, z dachem kopertowym

wiata z dachem kopertowym

Wiata z dachem kopertowym – Kansas

 • wymiar zewnętrzny podstawy 860x560cm
 • całkowity wymiar z zadaszeniem 900x600cm
 • konstrukcja z litego drewna sosnowego
 • wymiar pomieszczenia gospodarczego 300x560cm
 • wysokość wjazdu 220cm , wysokość całkowita 370cm
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie  16cm , oczepy 20cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach kopertowy w wersji podstawowej pokryty papą, kąt 24 stopnie
 • pomieszczenie gospodarcze z drzwiami drewnianymi zamykanymi na klucz

Solidna wiata czterospadowa – z dachem kopertowym. Kansas to niebywale stabilna konstrukcja z drewna litego sosnowego, wiata posiada 2 stanowiska parkingowe plus pomieszczenie gospodarcze. Carport w wersji z dachem czterospadowym o wymiarach 860×560 cm. Bardzo przestronne pomieszczenie gospodarcze o wymiarach 300×560 cm umożliwia swobodne i bezpieczne przechowywanie sprzętu sportowego, narzędzi czy też mebli ogrodowych. Możliwość zamontowania drzwi w dowolnym miejscu, drzwi drewniane zamykane na klucz. Wiata czterospadowa Kansas umożliwia wjazd zarówno od frontu jak i od boku. Wiata z dachem czterospadowym z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połaczeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 16cm, oczepy o przekroju 20cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrucje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa z montażem 34 538 brutto (28 080 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 4 920 brutto (4 000 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 18 204 brutto (14 800 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 2 952 brutto (2 400 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 3 690 brutto (3 000 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 2 583 brutto (2 100 netto)
 • Transport wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata czterospadowa

Kansas to wiata z dachem czterospadowym, która w fantastyczny sposób prezentuje się na każdej posesji. Wiata przeznaczona jest dla dwóch pojazdów, ponieważ posiada dwa stanowiska. Oprócz tego wśród jej elementów charakterystycznych można również wymienić pomieszczenie gospodarcze, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem w przestrzeni ogrodowej. Wiata czterospadowa wyprodukowana jest w standardzie z litego drewna sosnowego, które zapewnia odpowiednio trwałą konstrukcję, jednak na Państwa życzenie możemy wykonać wiatę z droższego i jeszcze bardziej trwałego drewna.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta na wiatę z dachem czterospadowym i pomieszczeniem gospodarczym to prosimy o kontakt do naszego konsultanta.

Wiata z dachem kopertowym

Pełny dach kopertowy pokryty jest w standardzie papą, co stanowi doskonałą ochronę przed deszczem czy wiatrem. Możecie Państwo dobrać jednak dach według własnych upodobań i możliwości finansowych. Oprócz tego wiata z dachem kopertowym Kansas wykonana jest w bardzo estetyczny sposób, i bardzo dobrze się prezentuje niemal w każdym ogrodzie.

Jest to fantastyczne rozwiązanie w przypadku posiadania większej ilości miejsca przeznaczonego do parkowania pojazdów. W pomieszczeniu gospodarczym można dodatkowo przechowywać kosiarkę, narzędzia ogrodowe i wszystkie inne przedmioty, na które nie ma miejsca w domu.

Zapraszamy do kontaktu