Wiata garażowa 3x6

wiata garażowa 3x6

Wiata garażowa Kolorado

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 350x600cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm , całkowita wysokość obiektu 330cm
 • przekrój słupów 12x12cm
 • pełny dach z estetycznej deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • dach dwuspadowy w standardzie kryty papą, kąt nachylenia 24 stopnie
 • wiata Kolorado może również służyć jako altana
 • system ukrytego montażu

Kolorado – wiata 3×5 m na jeden pojazd lub altana ogrodowa, nowoczesna wiata garażowa o wymiarach podstawy 300×500 cm – całkowity wymiar 350x600cm. Słupy o przekroju 12 x12 cm, pełny dach dwuspadowy w standardzie pokryty papą, kąt nachylenia 24 stopnie, carport z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Wiata garażowa 3×6 Kolorado to dobry wybór dla osób pragnących mieć nowoczesną, niewielką wiatę garażową na 1 auto.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 3×6 z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, solidna wiata garażowa 3×6 bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcję na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik


Wersja podstawowa bez montażu 10 650 brutto (8 658 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 2 091 brutto (1 700 netto)
 • Blacho-dachówka BUDMAT 6 765 brutto (5 500 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 722 brutto (1 400 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 091 brutto (1 700 netto)
 • Orynnowanie – rynny PCV 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata 3×6

Kolorado to wiata drewniana 3×6, która w fantastyczny sposób prezentuje się na każdej posesji. Przeznaczona jest na jeden pojazd i można ją postawić bez żadnych niezbędnych pozwoleń. Wiata Kolorado z powodzeniem może również być wykorzystywana jako altana ogrodowa w przypadku posiadania odpowiedniej ilości miejsca w ogrodzie.

Produkt wykonany jest z drewna, a jego jakość mogą Państwo wybrać na etapie zamówienia. Zwykle sugerujemy wybór drewna suszonego lub drewna BSH, jednak możliwe jest wykonanie wiaty również z litego drewna. Dzięki solidnej konstrukcji wiata drewniana 3×6 z całą pewnością będzie służyć przez wiele długich lat.

Wiata drewniana 3×6

Wiata 3×6 posiada dach dwuspadowy, który w standardowej wersji pokryty jest papą. Został on wykonany z deski łączonej w sposób pióro-wpust. Istnieje oczywiście możliwość skonfigurowania dachu według własnych upodobań. Zwykle w przypadku wiaty Kolorado klienci decydują się na pokrycie dachu blachodachówką. Dodatkowo montaż wiaty został wykonany w systemie ukrytym. Wiata daje możliwość pełnej konfiguracji w zakresie kolorów, rynien, dachu, co jest bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Jeśli są Państwo zainteresowani wiatą garażową 3×6 Kolorado to zapraszamy do kontaktu. Nasz konsultant chętnie odpowie na wszelkie pytania techniczne.

Zapraszamy do kontaktu