Tania wiata garażowa

tanie wiaty garażowe

Tania wiata garażowa – Luizjana

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300x430cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH (do 15% wilgotności)
 • wymiar z zadaszeniem 334x550cm
 • wysokość wjazdu wiaty 220cm
 • przekrój słupów 10x10cm
 • w standardzie dach pokryty blacho-dachówka trapezową T-18
 • dach jednospadowy
 • atutem wiaty jest jej nieduży rozmiar, polecana w przypadku gdy mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń

Luizjana – klasyczna, tania wiata garażowa na jeden pojazd lub altana ogrodowa, wiata garażowa o wymiarach podstawy 300x430cm z najlepszego na rynku drewna suszonego KVH, całkowity wymiar z zadaszeniem 334x550cm, słupy o przekroju 10 x10cm. Tania wiata posiada niewielkie rozmiary, dlatego  idealnie nadaje się do aranżacji małych przestrzeni. Dach jednospadowy (spad do tyłu lub przodu) w standardzie blacha trapezowa, Luizjana to tania wiata na samochód z możliwością konfiguracji – standardowe parametry przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Tania wiata garażowe z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, tania wiata na samochód bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 10x10cm. W standardzie dach pokryty blacho- dachówką T-18. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


W standardzie dach pokryty blacho-dachówką trapezową T-18,  kolory do wyboru : czarny, brązowy, grafitowy, ceglasty i alucynk.  System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa do samodzielnego montażu 4 990 brutto (4 056 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 861 brutto (700 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 984 brutto (800 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Tania wiata garażowa

Luizjana to tradycyjna, tania wiata garażowa, która przeznaczona jest na jeden pojazd. Można jednak z powodzeniem z niej stworzyć również altanę ogrodową, co sprawdzi się w szczególności w przypadku ogrodów o niewielkich rozmiarach. Tania wiata garażowa mimo swojej niskiej ceny, stworzona jest z materiałów o bardzo wysokich parametrach jakościowych, co sprawia, że jest bardzo solidna i wytrzymała. Konstrukcja wiaty została wykonana z litego drewna sosnowego, natomiast jej dach jest pokryty blachą trapezową.

Tania wiata na samochód

Tania wiata na samochód posiada dach jednospadowy, a także możliwości konfiguracji. Wiata Luizjana w bardzo dobry sposób sprawdzi się na wielu posesjach, w szczególności w miejscach, w których ograniczona jest ilość miejsca. Bez większych problemów wiata może stanowić jednostanowiskowe miejsce parkingowe. Jest to doskonała ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak śnieg, grad, deszcz czy nawet ptasie odchody.

Zapraszamy do kontaktu