Zadaszenie samochodu, wiata zadaszenie

Zadaszenie samochodu – Miami

  • Wymiar zewnętrzny podstawy 280x350cm
  • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
  • wymiar z zadszeniem320x500cm
  • wysokość wiaty 250cm przód, 240cm tył
  • przekrój słupów 10x10cm
  • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą, spad do tyłu
  • wiata może również służyć jako altana
  • atutem wiaty jest jej nieduży rozmiar, polecana w przypadku gdy mamy do zagospodarowania niewielką przestrzeń
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Miami to zadaszenie samochodu na jeden pojazd lub altana ogrodowa, wiata garażowa o wymiarach podstawy 280×350 cm z drewna świerkowego KVH, całkowity wymiar z zadaszeniem 320x500cm, słupy o przekroju 10 x10 m. Wiata zadaszenie posiada niewielkie rozmiary, dlatego  idealnie nadaje się do aranżacji małych przestrzeni. Pełny dach jednospadowy (spad do tyłu) w standardzie pokryty papą , zadaszenie samochodu z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Zadaszenie samochodu z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja standardowa  bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 10x10cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem (bitumiczny oraz laminowany)  lub blacho-dachówką Budmat. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata zadaszenie

Miami to bardzo funkcjonalna wiata garażowa z jednym stanowiskiem do parkowania samochodu, więc sprawdzi się na małych działkach. Zadaszenie samochodu wykonane zostało z litego drewna sosnowego, które jest materiałem o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Dlatego cała konstrukcja charakteryzuje się wyjątkową solidnością oraz dość dużą wytrzymałością. Dzięki temu na pewno bez większych problemów będzie mogła być wykorzystywana przez wiele długich lat. Na życzenie klienta wykonujemy również konstrukcje z innego rodzaju drewna.

Zadaszenie samochodu

Wiata garażowa Miami to obiekt o stosunkowo niewielkich rozmiarach. Dlatego idealnie sprawdzi się przede wszystkim na posesjach, na których nie ma zbyt dużej ilości wolnej przestrzeni. Zadaszenie może być również z powodzeniem wykorzystywane jako altana ogrodowa, Zadaszenie wiata na pewno będzie doskonałym wyborem dla klientów, którzy chcą otrzymać solidny produkt w przystępnej cenie. Tego rodzaju obiekt posiada pełny dach jednospadowy, który stanowi fantastyczną ochronę przed słońcem czy też deszczem. Dach posiada spad do tyłu oraz pokryty jest papą w standardzie. Można oczywiście dowolnie skonfigurować zadaszenie.

Zapraszamy do kontaktu