Carport wiata - nowoczesny carport

nowoczesny carport

Nowoczesny carport – Michigen

 • Wymiar zewnętrzny podstawy 300x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 350x550cm
 • wysokość wiaty 250cm przód, 220cm tył
 • przekrój słupów 12cm,
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą, spad do tyłu
 •  w standardzie odeskowanie ściany tylnej (pełne) oraz ścian bocznych (częściowe)
 • sposób deskowania ścian na zakładkę lub metodą pióro-wpust
 • system ukrytego montażu

Michigen – nowoczesny carport przeznaczony na jeden pojazd. Wiata carport posiada w standardzie zabudowę ściany tylnej (pełna) oraz ścian bocznych (częściowo), sposób deskowania na zakładkę lub metodą pióro-wpust, pełny dach jednospadowy do tyłu, solidna konstrukcja z najlepszego na rynku suszonego drewna świerkowego KVH o przekroju słupów 12cm.  Carport nowoczesny o wymiarach podstawy 300×500 cm, całkowity wymiar z zadaszeniem 350×550. Wiata z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Nowoczesny carport z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, carport nowoczesny bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12 cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm oraz odeskowane ściany  boczne i tylna. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wersja podstawowa bez montażu 12 490 brutto (10 154 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 1 722 brutto (1 400 netto)
 • Blacha trapezowa T-18 5 658 brutto (4 600 netto)
 • Blacha płaska na rąbek 6 027 brutto (4 900 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 845 brutto (1 500 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 2 460 brutto (2 000 netto)
 • Orynnowanie 738 brutto (600 netto)
 • Transport i montaż wyceniany indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Carport wiata

Michigen jest to nowoczesny carport o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Carport tego rodzaju przeznaczony jest do parkowania jednego pojazdu, ponieważ jest jednostanowiskowy. Wiata wykonana jest z litego drewna sosnowego, które jest bardzo solidne. Dzięki temu produkt będzie wytrzymały przez wiele długich lat. Carport nowoczesny posiada w standardzie zabudowane ściany boczne oraz ścianę tylną. Oprócz tego posiada również jednospadowy dach, który jest pełny oraz pokryty takim materiałem jak papa (w standardzie). Dzięki temu z całą pewnością zapewni odpowiednią ochronę pojazdowi przez deszczem czy też wiatrem.

Nowoczesny carport

Podczas produkcji wiaty został zastosowany ukryty system montażu. Nowoczesny carport Michigen wygląda bardzo estetycznie, dlatego będzie się idealnie prezentował na każdej posesji, niezależnie od ilości wolnej przestrzeni wokół.

Michigen to carport nowoczesny, o świeżym designie. Lekka i estetyczna konstrukcja sprawia, że idealnie wkomponowuje się w pozostałe elementy architektury ogrodowej. Carport można dowolnie skonfigurować według Państwa preferencji lub wybrać gotowy projekt bez ingerencji.

Zapraszamy do kontaktu