Nowoczesny carport

Nowoczesny carport – Michigen

 • Wymiar zewnętrzny podstawy 300x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
 • wymiar z zadaszeniem 350x550cm
 • wysokość wiaty 250cm przód, 220cm tył
 • przekrój słupów 12cm,
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • pełny dach jednospadowy w standardzie kryty papą, spad do tyłu
 •  w standardzie odeskowanie ściany tylnej (pełne) oraz ścian bocznych (częściowe) – możliwość indywidualnego projektu co pokazujemy na zdjęciach
 • sposób deskowania ścian na zakładkę lub metodą pióro-wpust
 • system ukrytego montażu
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Uwaga! Niemal każdy carport spośród ponad 40 projektów znajdujących się w naszej ofercie możemy zamontować modułowo tworząc wiatę 2,3 lub wielostanowiskową. 

nowoczesne carporty
carport nowoczesny
nowoczesne carporty

Michigen – nowoczesny carport przeznaczony na jeden pojazd. Wiata carport posiada w standardzie zabudowę ściany tylnej (pełna) oraz ścian bocznych (częściowo), sposób deskowania na zakładkę lub metodą pióro-wpust, pełny dach jednospadowy do tyłu, solidna konstrukcja z najlepszego na rynku suszonego drewna świerkowego KVH o przekroju słupów 12cm.  Carport nowoczesny o wymiarach podstawy 300×500 cm, całkowity wymiar z zadaszeniem 350×550. Wiata z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Nowoczesny carport z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, carport nowoczesny bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12 cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm oraz odeskowane ściany  boczne i tylna. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Carport nowoczesny

Michigen jest to nowoczesny carport o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Carport Michigen w podstawowej wersji przeznaczony jest do parkowania jednego pojazdu. Wykonany jest z sezonowanego drewna świerkowego KVH, które uchodzi za najlepszy materiał na tego typu carport nowoczesny. Dzięki temu produkt będzie wytrzymały przez wiele długich lat, co nie zawsze udaje się uzyskać w przypadku wiat wykonanych z gorszej jakości drewna. Carport nowoczesny Michigen posiada w standardzie zabudowane ściany boczne oraz ścianę tylną, jednak nie jest to wymóg. Możemy dla Państwa dowolnie wykonać ściany, a nawet przystosować carport pod roletę zamykaną. Carport nowoczesny Michigen posiada również jednospadowy dach, który jest pełny, a jego pokrycie zależy od Państwa preferencji. Konstrukcja skutecznie ochroni pojazd przed deszczem, śniegiem czy coraz silniejszymi wiatrami, jakie nawiedzają Polskę.

Nowoczesny carport

Nowoczesny carport Michigen charakteryzuje się elegancją, ale to także bardzo mocna i trwała konstrukcja. Nowoczesny carport Michigen wygląda estetycznie, dlatego będzie się idealnie prezentował na każdej posesji, niezależnie od ilości wolnej przestrzeni wokół.

Michigen to carport nowoczesny, o świeżym designie. Idealnie wkomponowuje się w pozostałe elementy architektury ogrodowej. Carport można dowolnie skonfigurować według Państwa preferencji. Do dyspozycji oddajemy klientom dowolną kolorystykę, choć oczywiście na bazie naszego doświadczenia sugerujemy jakie kolory najlepiej współgrają z drewnem oraz otoczeniem znajdującym się w miejscu inwestycji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szybkiej i szczegółowej wyceny.

Dlaczego warto zamówić nowoczesny carport Michigen od Wiatex?

Wiatex to firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji wiat garażowych. Posiadamy największą bazę projektów w Polsce. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie każdy projekt dostosować do konkretnych potrzeb. Przykładem może być Michigen widoczny na zdjęciu z roletą montowaną w późniejszym etapie przez klienta. Carport musiał jednak być tak zaprojektowany, aby uwzględnić późniejszy montaż rolety.

Nasze atuty to przede wszystkim:

 • setki realizacji na koncie w takich krajach jak Polska, Niemcy czy Francja
 • własna hala produkcyjna i zespół projektowy
 • kompleksowe doradztwo na etapie wyceny
 • korzystanie z najlepszych na rynku materiałów zarówno jeśli chodzi o drewno, jak i pokrycia dachowe, rynny czy drzwi do pomieszczeń gospodarczych
 • indywidualne podejście z możliwością zbudowania dla Państwa również innych obiektów architektury ogrodowej takich jak: altany, pergole, zadaszenia tarasów, wiaty śmietnikowe czy drewutnie
 • nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z drewnem
 • montaż o każdej porze roku – jeśli nie zdążycie Państwo z carportem w sezonie wysokim nie ma żadnego problemu. Zaplanujemy montaż zimą, a przed sezonem wiosennym będziecie Państwo cieszyć się z świeżego carportu
 • korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi co ma niebagatelny wpływ na jakość powstałego carportu
 • każdy carport nowoczesny jest dokładnie pomalowany i zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem w sprawie precyzyjnej wyceny. Działamy na terenie całej Polski, a w niektórych przypadkach montujemy carporty nowoczesne również w innych krajach UE

carport nowoczesny z roletą

Carport nowoczesny Michigen z roletą

Zapraszamy do kontaktu