Drewniana wiata garażowa

Wiata garażowa Modern

 • wymiar zewnętrzny podstawy 300×500 cm 
 • konstrukcja z drewna czterostronnie struganego, fazowane krawędzie
 • całkowity wymiar zadaszenia 350x550cm
 • Wysokość wiaty 280cm przód, 230cm tył
 • przekrój słupów 12x12cm
 • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
 • zabudowa ścian bocznych opcjonalnie

Modern – nowoczesna wiata drewniana , solidna i prosta konstrukcja wiaty z drewna o przekrojach słupów 12cmx12cm, standardowe wielkości carportu to 550×350 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Modern to popularna „wiata jednostanowiskowa” posiadająca klasyczny wygląd w nowoczesnej odsłonie. Możliwość zabudowania ścian bocznych (opcja dodatkowa). Wiata garażowa z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w tabelce. Wiata jednostanowiskowa o niewielkich rozmiarach.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z litego drewna sosnowego lub suszonego drewna KVH, wersja standardowa z litego drewna sosnowego bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie 6x14cm,oczepy o przekroju 8x16cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm zabezpieczony papą kładzioną mechanicznie. Opcjonalnie – pełna lub ażurowa zabudowa ścian bocznych oraz tylnej. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łaczona metodą pióro-wpust. W wesji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumiczny  lub blachą trapezową T-18 , orynnowanie PCV.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą ipregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.


Wariant 550×350 cm: Wersja podstawowa bez montażu 8 266 brutto (6720 netto)
 • Pokrycie dachu gontem bitumicznym 1 722 brutto (1 400 netto)
 • Blacha trapezowa T-18 3 600 brutto (2 926 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinjasol Wax 1 599 brutto (1 300 netto)
 • Impregnacja i dwukrotne malowanie Tikkurila Pinja Pro 1 968 brutto (1 600 netto)
 • Orynnowanie 738 brutto (600 netto)
 • Montaż oraz transport wyceniamy indywidualnie

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Kolory rynien BRYZA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Rodzaje i kolory blacho-dachówki BUDMAT

Wiata garażowa na jeden samochód

Wiata garażowa Modern przeznaczona jest na jeden pojazd, jej sprawdzona konstrukcja sprawia, że wiata jest bardzo solidna w zaskakująco niskiej cenie. Mimo jej niewielkich rozmiarów w zupełności wystarcza by bezproblemowo parkować pojazd. Opcjonalnie można zabezpieczyć boki oraz tył poprzez pełną lub ażurową zabudowę ścian.

Wiata garażowa na 1 samochód

Wiata garażowa na jeden samochód 350x550cm .  Drewniany carport , który również występuję w wersji z pomieszczeniem gospodarczym.

Prezentowana wiata garażowa na 1 samochód to produkt solidny i wytrzymały. Stawiając wiatę Modern będziecie Państwo cieszyć się użytkowaniem wiaty przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu