Mediolan - zadaszenie tarasu

zadaszenia tarasów - mediolan

Zadaszenie tarasu Mediolan

  • łukowe zadaszenie tarasu
  • najwyższej jakości konstrukcja z drewna gięto klejonego  oraz drewna litego
  • przekrój słupów 12x12cm, krokwie 12x6cm
  • pokrycie dachu wysokiej jakości poliwęglanem kanalikowym lub litym
  • pełna ochrona przed UV 
  • prócz standardowych wielkości , możliwość dopasowania zadaszenia do Państwa potrzeb
  • możliwość dowolnej aranżacji zabudowy ścianek
  • system ukrytego montażu

Zadaszenie tarasu Mediolan – to piękny dach łukowy oraz fikuśne zastrzały . Konstrukcja zadaszenia wykonana jest z najwyższej jakości drewna gięto klejonego oraz z drewna litego. Cień oraz ochronę przed promieniowaniem słonecznym i deszczem zapewnia pokrycie dachowe z poliwęglanu kanalikowego lub litego dostępnego w różnych odcieniach. Zaletą tego produktu jest solidna konstrukcja oraz szybki montaż.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Najwyższej jakości konstrukcja z  drewna gięto klejonego oraz drewna litego, ukryty montaż konstrukcji bez widocznych śrub, gwoździ itp, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 12x12cm, krokwie 12×6 cm. W Możliwość dowolnej aranżacji zabudowy ścianek. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pokrycie dachu z poliwęglanu kanalikowego ( 10mm, 12mm lub 16mm) lub poliwęglanu litego (6mm lub 8mm), poliwęglan dostępny w kolorze bezbarwnym, opal lub brąz. System orynnowania od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami : niekryjąca farba z dodatkiem wosku  lub farba kryjąca z dodatkiem wosku . Na życzenia klienta malowanie na dowolny kolor z palety RAL.

.


W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu  (gwoździe ,  wkręty) oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu ustalana indywidualnie w zależności od gabarytu zamawianego obiektu oraz lokalizacji inwestycji.


Cena zadaszenia tarasu zaczyna się od kwoty 6 900 brutto, ponieważ istnieje wiele możliwości aranżacji zadaszenia a każdy taras to indywidualny projekt, prosimy o wysłanie zapytania na adres: zapytania@wiatex.pl lub kontakt telefoniczny z naszym doradcą tel 503 105 773.

 

Paleta kolorów TIKKURILA

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Zapraszamy do kontaktu