Paleniska ogrodowe - metalowe, przenośne

Producent architektury ogrodowej

Paleniska ogrodowe

paleniska przenośne / paleniska metalowe

Oferujemy w pełni przenośne paleniska metalowe, które stają się obowiązkowym elementem wyposażenia nowoczesnego ogrodu. Paleniska ogrodowe z możliwością nałożenia rusztu sprawiają, że otrzymasz 2 w 1 – zarówno oryginalne ognisko, jak i praktyczny grill. Paleniska idealne na taras oraz w pobliżu przydomowej wiaty biesiadnej.

Paleniska metalowe to gwarancja bezpieczeństwa i udanego ogniska. Ich atutem jest szybki montaż, który trwa maksymalnie 30 minut. Paleniska przenośne od Wiatex to produkty w pełni mobilne, które można bez problemu zabrać ze  sobą na kemping.

O dostępność oraz wycenę dopytaj pisząc na biuro@wiatex.pl lub zadzwoń +48 503 105 773

Paleniska metalowe

Paleniska metalowe oferowane przez Wiatex to produkty w 100% produkowane w Polsce. Niepowtarzalny design oraz idealne spasowanie detali zawdzięczane jest wypalaniu laserowemu. Tak zaprojektowane paleniska będą trwałym elementem Twojego ogrodu. Do ich produkcji używana jest masywna stal, która ma zapewnić stabilność paleniska na każdym podłożu.

Główne zalety oferowanych palenisk metalowych:

  • trwałe i solidne produkty na lata
  • wszechstronne: źródło ciepła, stylowe oświetlenie lub grill
  • najwyższa estetyka wykonania
  • łatwy i szybki montaż w 30 minut (instrukcja dołączona do zakupu)
  • dowolne ustawienie na niepalnym podłożu
paleniska ogrodowe

Paleniska przenośne

Warto zaznaczyć, że oferowane przez nas paleniska mimo masywnej konstrukcji są produktami w pełni mobilnymi. Możesz je spakować w dołączony do paleniska pokrowiec i zabrać ze sobą na kemping. Jeśli uznasz, że w Twoim ogrodzie czas na zmianę, w łatwy sposób przeniesiesz palenisko w inne miejsce, jest to bez wątpienia zaleta w odróżnieniu od palenisk ogrodowych montowanych „na stałe” do podłoża.

Każde palenisko ogrodowe ma dołączoną instrukcję szybkiego montażu. Produkty są pakowane w kartonach, a dodatkowo przestrzenie wypełniane są papierem pakowym, co gwarantuje uniknięcie sprężynowania produktu i ewentualnego uszkodzenia.

Zapraszamy do kontaktu, wszelkich informacji udzieli Państwu nasz konsultant.

paleniska tarasowe

Zapraszamy do kontaktu