Producent wiat garażowych

Dla klientów indywidualnych i hurtowych

Producent wiat garażowych

Producent wiat drewnianych

Wiatex to czołowy producent wiat garażowych wykonywanych w konstrukcji drewnianej. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze na rynku drewno konstrukcyjne. Na życzenie klienta produkujemy wiatę „pod klucz” (sam wybierasz rodzaj dachu, kolor, orynnowanie) i montujemy we wskazanym miejscu. Dajemy również możliwość wysyłki gotowej wiaty z montażem po stronie klienta.

Wszystkie carporty są produkowane w naszej hali w Bydgoszczy przy użyciu nowoczesnych maszyn. W celu optymalnego spasowania detali wykorzystujemy maszyny CNC sterowane numerycznie. Pozwala to nie tylko na uzyskanie perfekcyjnej precyzji, ale znacznie przyspiesza późniejszy montaż.

Zostań dystrybutorem WIATEX

Klienci indywidualni

Jak złożyć zamówienie?

 1. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie
 2. Wypełnij wysłany przez nas Brief w celu sprecyzowania zapytania
 3. W ciągu kilku dni roboczych otrzymasz od nas wycenę
 4. Podpisz umowę
 5. Wpłać umówioną zaliczkę
 6. Oczekuj na montaż lub wysyłkę w zależności od formy zamówienia

Dystrybutorzy

Jak zostać dystrybutorem Wiatex?

 1. Skontaktuj się mailowo lub telefonicznie
 2. Umów się na rozmowę telefoniczną lub spotkanie
 3. Ustal warunki współpracy w zakresie dystrybucji
 4. Podpisz umowę dystrybutorską
 5. Otrzymasz od nas wsparcie marketingowe
 6. Sprzedawaj produkty Wiatex i zarabiaj

Cenimy Twój czas

Jako producent wiat garażowych doskonale wiemy, jak cenny jest czas dla naszych klientów, dlatego zawsze staramy się zabezpieczyć większą ilość materiału w naszych magazynach, dzięki czemu po podpisaniu umowy możemy zagwarantować szybką realizację. Pragniemy również zapewnić szybki i sprawny montaż, dlatego wiata garażowa w 90% powstaje w naszej hali produkcyjnej, a tylko w 10% na miejscu u inwestora (docinki, dostosowanie się do zastanych warunków etc.). Na terenie inwestycji składamy gotowe elementy tak, aby wiata była zamontowana w ciągu 1-2 dni, w przypadku dużych obiektów powyżej 50m2 czas ten może się wydłużyć.

Kontrola Jakości

Na każdym etapie produkcji wiaty garażowej bardzo skrupulatnie podchodzimy do kontroli jakości. Obiekt, który wychodzi od nas z produkcji musi być solidny i odporny na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Mimo dużej automatyzacji i nowoczesnych maszyn, każdorazowo sprawdzamy czy poszczególne elementy są odpowiednio zabezpieczone i będą tworzyć solidną konstrukcję. Przykładamy również dużą wagę do transportu i odpowiedniego zabezpieczenia konstrukcji w celu wyeliminowania ewentualnych uszkodzeń podczas transportu na miejsce inwestycji.

producent wiat drewnianych

Duże doświadczenie

Ilość wyprodukowanych i zamontowanych przez nas obiektów permanentnie rośnie. Są to głównie wiaty garażowe, zadaszenia tarasów oraz altany ogrodowe. Zdobyte doświadczenie pozwala nam optymalizować procesy produkcyjne, co przekłada się na jeszcze wyższą jakość oraz szybki termin realizacji zlecenia.

Klienci indywidualni

Pierwszym profilem działalności naszej firmy jest produkcja wiat garażowych dla klientów indywidualnych. W tym modelu najczęściej obiekt jest montowany przez naszą ekipę monterską, a klient ma do wyboru cały szereg gotowych projektów. Może również zaprojektować wiatę przy pomocy naszych projektantów.

Produkcja seryjna i export

Drugim profilem działalności naszej firmy jest produkcja seryjna wiat garażowych oraz innych konstrukcji drewnianych. W tym przypadku zachęcamy potencjalnych partnerów z całej Europy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Gwarantujemy solidną, polską produkcję, terminowe dostawy, wysoką jakość materiałów oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu