Tarasy drewniane Bydgoszcz

taras drewniany Bydgoszcz

Wykonujemy profesjonalne tarasy drewniane oraz tarasy kompozytowe na terenie Bydgoszczy i okolic. Jako eksperci od architektury ogrodowej możemy zaproponować Państwu eleganckie i solidne tarasy wraz z całą zabudową – zadaszenie, altana tarasowa, pergole tarasowe. Możemy zrealizować projekt tarasu w oparciu o Państwa wytyczne lub zaproponować własne rozwiązanie.

Klienci z Bydgoszczy i okolic mogą liczyć na wizję lokalną, podczas której dokonamy pomiarów i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Tarasy mogą być wykonane zarówno na utwardzonej powierzchni, jak i na gruncie. Stawiamy na wysoką jakość tarasów i zadowolenie klienta, dlatego korzystamy wyłącznie z wysokogatunkowych materiałów oraz najlepszych na rynku elementów montażowych.

Jako producent architektury ogrodowej poza tarasem drewnianym i zadaszeniem możemy wykonać również inne elementy pasujące do otoczenia. Są to donice drewniane, zabudowy basenów, zabudowy śmietników na froncie posesji, wiaty rowerowe czy carporty.

Taras to miejsce szczególne w każdym domu, miejsce wypoczynku i relaksu. Warto zadbać o jego zaaranżowanie według własnego gustu. Oferując tarasy drewniane i tarasy kompozytowe staramy się tak dobrać materiał, aby pasował do stylu Państwa domu. Podłoże tarasu powinno harmonijnie współgrać z elewacją domu oraz pozostałymi elementami architektury ogrodu.

Drewno tarasowe, którego używamy do budowy tarasów posiada pierwszą klasę trwałości, dzięki czemu tarasy utrzymują nienaganny wygląd przez wiele lat. Duże doświadczenie naszych montażystów jest gwarancją, że wykonany taras będzie dla Państwa prawdziwą oazą do wypoczynku po ciężkim dniu pracy.

Tarasy montujemy przede wszystkim w Bydgoszczy i okolicach – Toruniu, Świeciu, Koronowie, Osielsku, Białych Błotach, Chełmnie, Dobrczu, Sicienku, Szubinie, Żninie i innych miejscowościach powiatu bydgoskiego.

Szczegółowa wycena odbywa się na podstawie wypełnionej przez Państwa ankiety oczekiwań lub wizji lokalnej na miejscu inwestycji. W ofercie również zadaszenia drewniane + poliwęglan.

taras drewniane zadaszenie

Zapraszamy do kontaktu