Carporty aluminiowe

Wiaty stalowe Premium

Wiaty garażowe aluminiowe

Carporty aluminiowe / Wiata garażowa aluminiowa / Wiaty samochodowe aluminiowe

Wiaty garażowe aluminiowe to sprawdzone od lat elementy architektury ogrodowej oraz miejskiej. Chronią samochody przed uszkodzeniami powodowanymi warunkami atmosferycznymi, pozwalają oszczędzić czas zimą (odśnieżanie, skrobanie szyb), a także są nieodłącznym elementem dekoracyjnym. Aluminium to bardzo odporny materiał, który wytrzyma wiele lat w niezmienionym stanie.
Aluminiowe wiaty samochodowe znajdujące się w ofercie Wiatex to produkty od cenionego producenta Tarasola. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tej marki. Oferujemy darmowy transport oraz montaż w cenie wiaty. Gwarantujemy, że carporty aluminiowe kupisz u nas w cenie katalogowej tak jak u producenta. Skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Wiaty aluminiowe premium z transportem i montażem w cenie

Szukasz tańszej wiaty? Sprawdź kolekcję drewnianą

Najczęściej zadawane pytania o wiaty aluminiowe

1. Czy dostępne są tylko gotowe wymiary wiat aluminiowych?

Na stronie internetowej prezentujemy 2 modele występujące w wersji 1-stanowiskowej i 2-stanowiskowej w najbardziej popularnych wymiarach, a więc 3×6 oraz 6×6. Możemy jednak dostarczyć Tobie i zamontować wiatę garażową aluminiową w innym wymiarze, który spełni Twoje oczekiwania.

2. Ile trwa produkcja wiaty garażowej aluminiowej?

Produkcja zwykle trwa max 10-12 tygodni, a więc planując termin montażu warto wziąć to pod uwagę. Zwykle radzimy składać zamówienia minimum 3 miesiące przed oczekiwanym terminem posadowienia obiektu.

3. Ile trwa montaż carportu aluminiowego?

Wiata aluminiowa na samochód z naszej oferty to bardzo przemyślana technologicznie konstrukcja, dzięki czemu nasi montażyści są w stanie zamontować ją w ciągu 1 dnia. Niezależnie czy jest to wiata aluminiowa dwustanowiskowa czy wiata aluminiowa jednostanowiskowa nasi doświadczeni monterzy powinni sobie poradzić w ciągu 1 dnia. W przypadku montażu w okresie zimowym, gdzie dzień jest znacznie krótszy, montaż może przedłużyć się do 2 dni.

4. Ile kosztują wiaty aluminiowe?

Wiaty garażowe aluminiowe są droższe od drewnianych odpowiedników o 30-40%. Cena wynika przede wszystkim z kosztów materiału. Warto jednak pamiętać, że wiaty aluminiowe nie wymagają okresowej impregnacji tak jak carporty z drewna, a zatem można je nazwać bezobsługowymi.

Co wyróżnia oferowane wiaty aluminiowe?

  • Jesteśmy specjalistami od wiat garażowych i oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone modele carportów. Niniejsze wiaty aluminiowe spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Są trwałe, odporne na zniszczenia, eleganckie i łatwe w montażu.
  • Wiaty aluminiowe z oferty Wiatex to modele Premium, które można skonfigurować o dowolne dodatki takie jak ścianki boczne z ruchomymi żaluzjami, oświetlenie LED czy panele stałe sufitowe.
  • Montaż carportów aluminiowych jest czysty i bezproblemowy. Wykonuje go doświadczona ekipa Wiatex, która zamontowała przez ostatnie lata setki tego typu obiektów.
  • Ekipa Wiatex jest elastyczna. Zawsze dopasujemy się do naszego klienta oraz doradzimy najlepsze rozwiązanie. Dbamy o dobry kontakt z klientem.

Zapraszamy do kontaktu