Wiaty garażowe Gdańsk

Mała Architektura Ogrodowa

Wiaty garażowe Gdańsk

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

W ofercie Wiatex znajdziecie Państwo solidne, trwałe wiaty garażowe, które doskonale wpiszą się w całokształt architektury ogrodowej. Proponujemy carporty o różnych kształtach, kolorach oraz wielkościach. Wiaty garażowe chronią zimą auto przed śniegiem, ale przydają się przez cały rok do ochrony lakieru samochodowego. Nowoczesne wiaty to doskonała alternatywa dla garażu. Łatwiej również je wybudować, bez zbędnych pozwoleń. Wiaty garażowe oferowane przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości, budowane z sezonowego drewna lub drewna konstrukcyjnego BSH. Klientów z Gdańska i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

Nowość - wiaty do własnego montażu

Pozostałe wiaty garażowe

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Gdańsk

Drewniane wiaty garażowe stanowią połączenie wytrzymałej konstrukcji oraz nowoczesnego designu. Tego rodzaju obiekty są wyjątkowo atrakcyjne pod względem wizualnym, a więc relatywnie łatwo można wpasować je w otoczenie. W każdym wydaniu prezentują się niezwykle efektownie. Konstrukcje projektowane są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych ekspertów. Oczywiście zleceniodawca może wprowadzić drobne zmiany oraz poprawki.

Wiaty garażowe wykonywane są również na indywidualny wymiar, a więc wszystko zależy od osobistych potrzeb. Drewno kompleksowo zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi nie wymaga żadnych dodatkowych zabiegów, które mogłyby zwiększyć koszt inwestycji. Plusem jest korzystna cena, a także możliwość wzniesienia carportu w niemal dowolnym miejscu. Budowa generuje o wiele mniej formalności, niż tradycyjny garaż.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wykonaliśmy już wiele realizacji na terenie Gdańska i okolic. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt 503 105 773  lub zapytania@wiatex.pl

Wiaty garażowe Wiatex

Jako marka wyspecjalizowana w produkcji i montażu wiat garażowych ogromną wagę przykładamy do kwestii estetycznych carportów. Dbamy, aby montaż był szybki oraz bezkolizyjny, a kostka brukowa czy elewacja domu została nienaruszona. Możemy dla Państwa zamontować wiaty drewniane, jednak nie ma dla nas również problemu z montażem wiat stalowych czy aluminiowych. Do dyspozycji macie Państwo gotowe wiaty garażowe, które są sprawdzone i zostały zamontowane na wielu posesjach, jak również indywidualne projekty. Nasi projektanci sprostają każdemu wyzwaniu.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Obiekty ekologiczne
  • Carporty bez pozwolenia na budowę
  • Produkty do sprawnego montażu
  • Obiekty chroniące przed śniegiem, gradem, słońcem
  • Carporty z solidną konstrukcją i wytrzymałe

Zapraszamy do kontaktu