Wiaty garażowe Kraków

Mała Architektura Ogrodowa

Wiaty garażowe Kraków

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Wiaty garażowe ze względu na swoje walory użytkowe oraz rozsądną cenę zyskały sympatię Polaków. Obecnie drewniane carporty pełnią bardzo ważną funkcję w naszych ogrodach. Są niezastąpione jeśli chodzi o ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również stały się elementem architektury ogrodu. Posiadając drewnianą wiatę garażową nie muszą Państwo martwić się o odśnieżanie samochodu czy skrobanie szyb. Wiaty samochodowe oferowane przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości, budowane z litego drewna sosnowego lub najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego BSH. Klientów z Krakowa i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

NOWOŚĆ - najlepszy stosunek ceny do jakości

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Kraków

Solidne wiaty garażowe zapewniają maksymalną ochronę pojazdu. To skuteczne zabezpieczenie przez deszczem, gradem, śniegiem czy też promieniowaniem UV. Wykonanie carportu jest opłacalne pod względem ekonomicznym, a więc jest to świetna propozycja dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Istnieje możliwość skorzystania z gotowego projektu lub wdrożenia własnych modyfikacji. Coraz więcej osób decyduje się na konstrukcje wykonywane na indywidualny wymiar.

Drewniane wiaty garażowe oferowane przez Wiatex zachwycają swoim modernistycznym designem. Są one wykonywane z troską o detale. Najwyższej klasy materiały gwarantują podwyższoną trwałość oraz odporność na uszkodzenia czy tez deformacje. Właśnie dlatego jest to inwestycja na długie lata. Ponadto omawiane zadaszenia nie wymagają specjalistycznej, czy też kosztownej konserwacji.

Wykonaliśmy już sporo projektów w Krakowie i najbliższych okolicach. Chętnie wykonamy dla Państwa projekt gotowy znajdujący się w naszym katalogu lub na indywidualne zamówienie.

Carporty Wiatex

Produkty z logo Wiatex odznaczają się wysoką jakością wykonania. Drewno, które jest wykorzystywane do budowy wiat garażowych w połączeniu z naturalnymi składnikami sprawia, że wiaty samochodowe będą służyć przez długie lata bez konieczności konserwacji.

Dbamy o sprawny i czysty montaż. Nasza ekipa nie pozostawia po sobie brudu czy uszkodzeń kostki brukowej. Dojeżdżamy do klienta w każdym rejonie Polski.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Zdrowe dla organizmu produkty drewniane
  • Wiaty nie wymagające pozwoleń
  • Trwałe carporty na lata
  • Odporne na czynniki atmosferyczne
  • Wiaty garażowe w przystępnej cenie

Zapraszamy do kontaktu