Carporty stalowe

Wiaty stalowe Premium

Wiaty garażowe metalowe

Carporty stalowe / Wiata garażowa stalowa / Wiaty samochodowe metalowe

Wiaty garażowe metalowe są najlepszą alternatywą dla carportów drewnianych. Stal to również bardzo odporny materiał, dzięki któremu wiata garażowa będzie spełniała swoje funkcje przez długie lata. Dobrze oczyszczony, odtłuszczony i pomalowany metal to gwarancja braku korozji. Istotną zaletą carportów stalowych jest ich łatwy i szybki montaż.
Tego typu wiaty samochodowe można bez problemów zaadoptować do niemal każdego ogrodu. Nie bez znaczenia jest również wygląd – uważa się, że wiaty garażowe metalowe uchodzą za nowoczesne i wpasują się w każde otoczenie. W przypadku oferowanych przez Wiatex projektów możecie Państwo liczyć na najmodniejsze projekty na rynku.

Wiaty stalowe premium z transportem i montażem w cenie

Szukasz tańszej wiaty? Sprawdź kolekcję drewnianą

Najczęściej zadawane pytania o wiaty metalowe

1. Czy dostępne są tylko gotowe wiaty czy produkujecie również na wymiar?

Oferujemy zarówno gotowe projekty, jak i wykonujemy wiaty na indywidualne zamówienie. Zaletą gotowych projektów jest oczywiście szybki czas wykonania oraz niższe koszty. Nie ma jednak problemu, abyśmy zaprojektowali dla Państwa nietypową wiatę stalową.

2. Ile trwa produkcja wiaty garażowej metalowej?

Produkcja zwykle trwa od 2 do 6 tygodni. Wpływ na terminy ma dostępność materiału oraz okres w jakim chcą Państwo złożyć zamówienie.

3. Ile trwa montaż carportu?

Montaż carportów stalowych jest prostszy niż wiat drewnianych i trwa zwykle 1 dzień. W okresie jesienno-zimowym ze względu na warunki atmosferyczne i krótszy dzień, montaż może się przedłużyć do 2-3 dni.

4. Jak obliczyć cenę?

W zakładce cennik każdego produktu macie Państwo podaną cenę bazową oraz różne warianty takie jak pokrycie dachu czy ewentualne orynnowanie. Orientacyjną cenę możecie Państwo obliczyć sami, jednak zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy zrobią szybką wycenę uwzględniając ewentualne koszty transportu i montażu.

Co wyróżnia wiaty stalowe od Wiatex?

  • Jako specjaliści od wiat garażowych z wieloletnim doświadczeniem dopracowaliśmy oferowane modele wykluczając ewentualne błędy produkcyjno montażowe. Wiemy jak pospawać elementy i jak je zamontować, aby wiata garażowa służyła Państwu przez długie lata
  • Dbamy o relacje z naszymi klientami. Staramy się wszystko dokładnie wytłumaczyć, aby nasi klienci dokładnie rozumieli za co płacą. Jeśli jest szansa obniżyć koszty, zawsze podpowiadamy optymalne rozwiązania
  • Stosujemy tylko i wyłącznie sprawdzone materiały. Nie oszczędzamy na ważnych detalach czy elementach montażowych.
  • Jesteśmy elastyczni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży metalowej i możemy dzięki temu zaproponować Państwu praktycznie każdy model wiaty stalowej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania.

Zapraszamy do kontaktu