Wiata stalowa jednospadowa - bez pozwolenia

wiata stalowa na 2 auta

Wiata garażowa Merkury

  • całkowity wymiar z zadaszenia 600×300 cm lub 600×600 cm
  • możliwość dostosowania wymiaru do paneli fotowoltaicznych
  • konstrukcja wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo
  • przekrój słupów 10×10 cm
  • dach pokryty blachą trapezową lub poliwęglanem
  • kąt nachylenia dachu 1/2 stopnie
  • malowanie w dowolnym kolorze RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego
  • ukryte śruby mocujące w kolorze RAL lub INOX

Uwaga! wiaty metalowe dostępne tylko w sprzedaży seryjnej. Klientów indywidualnych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wiaty drewniane

Wiata garażowa Merkury, dostępna jest w wersji jednostanowiskowej lub dwustanowiskowej. Idealne rozwiązanie dla deweloperów.  Carport Merkury to innowacyjna konstrukcja, która pozwala na zachowanie wiaty całkowicie w poziomie, dach konstrukcji jest ukryty, rozwiązanie to powoduje, że mamy wrażenie jednolitej budowy co nadaje wiacie charakteru.  Solidna konstrukcja jest w stanie spełnić normy obciążenia śniegiem dla 5 strefy a zastosowanie poliwęglanu lub blachy trapezowej powoduje, że dach carportu jest całkowicie szczelny. Możliwość malowania dowolnym kolorem z palety RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego.

Samodzielny montaż, produkt posiada wszystkie elementy do składania go na miejscu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu


Konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy o przekroju 10×10 cm. Carport spełnia normy obciążenia śniegiem dla 5 strefy. Kąt nachylenia dachu 1/2 stopnie, niewidoczny z zewnątrz konstrukcji. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.

Pełny dach pokryty blachą trapezową. Możliwość zastosowania poliwęglanu komorowego 16mm 2 UV. System rynien stalowych o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Carport malowany jest dowolnym kolorem z palety RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego.

W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża pod carport. Przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz z rzutem przyziemia i wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.

Cena ustalana indywidualnie.


Sprawdź również 2 stanowiskowe carporty drewniane

Zapraszamy do kontaktu