Wiata metalowa na samochód

dostawca wiat garażowych

Wiata garażowa Neptun

  • całkowity wymiar zadaszenia 500×300 cm lub 600×600 cm
  • możliwość dostosowania wymiaru do paneli fotowoltaicznych
  • konstrukcja wykonana ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo
  • przekrój słupów 12×12 cm
  • dach pokryty blachą trapezową lub poliwęglanem
  • kąt nachylenia dachu 1/2 stopnie
  • malowanie w dowolnym kolorze RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego
  • ukryte śruby mocujące kolorze w RAL lub INOX

Uwaga! wiaty metalowe dostępne tylko w sprzedaży seryjnej. Klientów indywidualnych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na wiaty drewniane

Wiata garażowa Neptun, dostępna jest w wersji jednostanowiskowej lub dwustanowiskowej. Dzięki cofniętym przednim słupom pozostaje więcej miejsca do manewrowania autem. Wiata idealna dla Klientów, którzy posiadają ograniczone miejsce na Carport. Ukryty pochył dachu, niewidoczny z zewnątrz konstrukcji co nadaje wiacie nowoczesny wygląd.  Możliwość malowania dowolnym kolorem z palety RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego.

Montaż dla każdego, produkt posiada wszystkie elementy potrzebne do składania go na miejscu.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu


Konstrukcja wykonana ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo. Słupy o przekroju 12×12 cm. Carport spełnia normy obciążenia śniegiem dla 5 strefy. Ukryty kat dachu, niewidoczny z zewnątrz konstrukcji. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.

Pełny dach pokryty blachą trapezową. Możliwość zastosowania poliwęglanu komorowego 16mm 2 UV. System rynien stalowych o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Carport malowany jest dowolnym kolorem z palety RAL, możliwość lakierowania drewnopodobnego.

W wersji podstawowej znajduje się zestaw do samodzielnego montażu oraz instrukcja. Cena wersji podstawowej nie uwzględnia przygotowania podłoża pod carport. Przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz z rzutem przyziemia i wytycznymi do przygotowania podłoża. Cena dostawy oraz montażu przez nasze ekipy w zakładce cennik.

Cena ustalana indywidualnie.

Sprawdź również wiaty 2-stanowiskowe drewniane

Zapraszamy do kontaktu