Wiaty garażowe Poznań

Mała Architektura Ogrodowa

Wiaty garażowe Poznań

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Carporty czy inaczej wiaty garażowe to produkt równie popularny co garaż.  Drewniane wiaty samochodowe od lat są popularne w krajach zachodnich i zyskują coraz większą aprobatę wśród mieszkańców Polski.  Wiaty garażowe chronią nasze samochody przed takimi niekorzystnymi warunkami jak śnieg, grad czy promieniowanie UV. Wiaty samochodowe oferowane przez Wiatex charakteryzują się nienaganną estetyką oraz solidną konstrukcją – nie są to produkty masowe. Klientów z Poznania oraz okolic zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

Nowość - wiaty do własnego montażu

Wiaty z autoryzowanym montażem

Wiaty garażowe Poznań

Carporty to znakomita alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań takich jak garaże. Podstawą zaletą jest korzystna cena. Nie trzeba wydawać majątku, aby wznieść wiatę, która będzie w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb. Może ona zostać wykonana na wymiar, co ułatwia wkomponowanie w dane otoczenie. Należy wspomnieć również o atrakcyjnym designie, który zachwyci nawet najbardziej wymagające osoby. Jest to połączenie elegancji oraz nowoczesności.

Drewniane wiaty garażowe są w pełni odporne na negatywne oddziaływanie czynników atmosferycznych. Powierzchnia zabezpieczona przed wilgocią nie ulega biodegradacji. Wysokiej klasy wiaty garażowe posiadają również wytrzymałą, a jednocześnie stabilną konstrukcję, która gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie trzeba więc obawiać się o samochód, czy też inne mienie przechowywane pod zadaszeniem.

Wiaty garażowe od Wiatex

Oferowane przez Wiatex carporty drewniane charakteryzują się nowoczesnym designem oraz solidnością wykonania. Nie oferujemy produktów, które po 2-3 latach będą nadawać się do wymiany. Wykorzystujemy solidne materiały, dzięki czemu Państwa wiata garażowa będzie służyła przez wiele lat.

W ofercie posiadamy gotowe wiaty garażowe, które mogą Państwo zamówić i liczyć na szybki montaż, ale również wykonujemy wiaty na indywidualne zamówienie. Nasi projektanci i doradcy chętnie pomogą dobrać dla Państwa idealne rozwiązanie. Oferujemy montaż wiat samochodowych na terenie Poznania i okolic. Zadzwoń 503 105 773 lub napisz zapytania@wiatex.pl

Zapraszamy do kontaktu