Wiaty garażowe Śląsk

Producent carportów

Wiaty garażowe Śląsk

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Wiaty garażowe to jeden z najważniejszych elementów ogrodu. Pełnią funkcję alternatywy dla garażu, chronią samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nowoczesne wiaty garażowe to również element wystroju i architektury ogrodowej. Dobrze zaprojektowana wiata garażowa pozwoli na komfort w zimowe dni, związany z brakiem konieczności odświeżania auta. Wiaty garażowe od Wiatex to produkty wysokiej jakości, które będą służyły Państwu przez długie lata. Klientów ze Śląska i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
Poza nową kolekcją, gdzie możliwy jest samodzielny montaż, reszta wiat w cenie zawiera autoryzowany montaż przez ekipę WIATEX. 

Nowa kolekcja z możliwością samodzielnego montażu

Carporty z autoryzowanym montażem W CENIE WIATY

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Śląsk

Carporty zarówno drewniane, jak i stalowe czy aluminiowe to rozwiązania zdecydowanie tańsze od budowy i wyposażenia garażu w bryle budynku. Ekonomiczność budowy wiaty garażowej przy jednoczesnej ochronie samochodu przed działaniem warunków pogodowych sprawia, że wielu Polaków odchodzi od tradycyjnych garaży na rzecz nowoczesnych carportów.

Nowoczesne wiaty garażowe to również mniej formalności związanych z budową. Caport można postawić bez pozwolenia, a w dodatku mamy większą swobodę w doborze lokalizacji. W przypadku garażu w bryle budynku jest to niemożliwe. Atutem przemawiającym za wiatą garażową jest również większa dowolność w konfiguracji wyglądu, a także wielkości obiektu. Nie ma problemu by wybudować i zamontować wiatę większą niż standardowe garaże, na przykład na 3 czy 4 auta.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wykonaliśmy już wiele realizacji na terenie Śląska i okolic. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt 503 105 773 lub zapytania@wiatex.pl

Wiaty garażowe marki Wiatex

Jesteśmy specjalistami od projektowania, budowy oraz montażu wiat garażowych. W ofercie posiadamy zarówno gotowe projekty i sprawdzone rozwiązania, jak i projekty indywidualne. Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze gotowy projekt wiaty garażowej będzie pasował do Państwa potrzeb, dlatego nie ma najmniejszego problemu, aby dostosować materiał, wymiary i sposoby montażu do konkretnego przypadku.

Oferujemy przede wszystkim wiaty samochodowe z drewna, jednak współpracujemy również z firmami CNC z branży metalowej, a więc nie ma dla nas problemu z wykonaniem wiaty stalowej czy aluminiowej.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Zdrowe i naturalne rozwiązania
  • Produkty bez formalności urzędowych
  • Szybkie i łatwe w montażu
  • Produkty odporne na czynniki pogodowe
  • Relatywnie tanie jak za otrzymaną jakość (nie marketową)

Zapraszamy do kontaktu