Wiaty garażowe Szczecin

Mała Architektura Ogrodowa

Wiaty garażowe Szczecin

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Szukasz dostawcy wiat garażowych, ale boisz się produktów niskiej jakości, które po kilku latach będą nadawały się do wymiany? Nawiąż z nami kontakt. Oferujemy carporty wysokiej jakości, starannie przygotowywane w warunkach produkcyjnych. Wiaty garażowe od Wiatex to produkty, które będą służyły Ci wiele lat i które będą doskonałym elementem architektury ogrodowej. Stawiamy na wiaty z solidnie przygotowanego drewna, a nasi montażyści dbają, aby montaż był szybki i bezproblemowy. Klientów ze Szczecina i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

Nowość - wiaty do własnego montażu

Pozostałe wiaty garażowe

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Szczecin

Głównym zadaniem wiaty garażowej jest naturalnie ochrona samochodu przed warunkami atmosferycznymi takimi jak śnieg, deszcz, grad czy ptasie odchody. Nowoczesne wiaty samochodowe to również ważny element dekoracji ogrodu. Carporty są coraz chętniej zamawiane przez Polaków jako alternatywa dla droższych garaży. Warto również zwrócić uwagę na minimalne formalności związane z postawieniem wiaty garażowej na swojej działce.

Wiaty garażowe od Wiatex to zarówno projekty gotowe, które nie wymagają projektowania indywidualnego, ale również carporty na zamówienie. W tym drugim przypadku nasz zespół projektowy chętnie pomoże Państwu wdrożyć wiatę garażową i zamontować ją we wskazanej lokalizacji.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wykonaliśmy już wiele realizacji na terenie Szczecina i okolic. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt 503 105 773  lub zapytania@wiatex.pl

Wiaty garażowe marki Wiatex

Zespół Wiatex to specjaliści od budowy i montażu wysokiej jakości wiat garażowych. Stawiamy tylko i wyłącznie na materiały najwyższej klasy, dzięki czemu Państwa wiata garażowa będzie przez wiele lat odporna na wszelkie, niekorzystne czynniki atmosferyczne.  W ofercie posiadamy zarówno nowoczesne wiaty drewniane, lekkie wiaty aluminiowe czy sprawdzone wiaty stalowe.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Produkty na zgłoszenie (brak pozwolenia na budowę)
  • Carporty zaprojektowane na szybki montaż
  • Produkty skutecznie chroniące samochód
  • Niedrogie i trwałe konstrukcje

Zapraszamy do kontaktu