Wiaty garażowe Warszawa

Producent carportów

Wiaty garażowe Warszawa

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Stałym elementem architektury współczesnego ogrodu są dziś wiaty garażowe. Carporty są doskonałą alternatywą dla garażu w bryle budynku czy garażu wolnostojącego. Wiaty garażowe chronią nasze auta przed niszczącymi warunkami atmosferycznymi, a zimą zapewniają komfort związany z brakiem konieczności odśnieżania samochodu. Warto dodać, że poza właściwościami ochronnymi nowoczesne wiaty garażowe są również efektownym dodatkiem wpływającym na dobry wizerunek ogrodu. Wiaty oferowane przez naszą firmę to produkty wysokiej jakości, budowane z litego drewna sosnowego. Klientów z Warszawy i okolic zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem pod nr telefonu 503 105 773.

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
Poza nową kolekcją, gdzie możliwy jest samodzielny montaż, reszta wiat w cenie zawiera autoryzowany montaż przez ekipę WIATEX. 

Nowa kolekcja z możliwością samodzielnego montażu

Carporty z autoryzowanym montażem W CENIE WIATY

Wiaty stalowe

Wiaty garażowe Warszawa

Nowoczesne, a zarazem solidne oraz odporne na uszkodzenia wiaty garażowe, to inwestycja na lata. Jest to rozwiązanie ekonomiczne, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Dzięki solidnym carportom samochodowym można zaoszczędzić sporą ilość gotówki. Opisywany typ konstrukcji jest o wiele tańszy, niż budowa klasycznego garażu. Plusem są nie tylko niższe koszty, ale również mniejsza ilość formalności. Za atut uznaje się również większą swobodę w wyborze lokalizacji.

Modernistyczne drewniane wiaty garażowe wykonywane są z troską o najdrobniejsze szczegóły. Doskonale wpasowują się w otoczenie, a więc nie trzeba obawiać się, że obiekt będzie szpecił przestrzeń wokół budynku. Sporą zaletą jest możliwość dopasowania go do własnych potrzeb. Carport może zostać zaprojektowany na indywidualny wymiar, tak aby w stu procentach spełniał oczekiwania użytkowników.

Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Wykonaliśmy już wiele realizacji na terenie Warszawy i okolic. W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt 503 105 773 lub zapytania@wiatex.pl

Wiaty garażowe marki Wiatex

Wiatex to marka wyspecjalizowana w produkcji i montażu nowoczesnych, modnych wiat garażowych. Od początku istnienia firmy staramy się dostarczać tylko i wyłącznie sprawdzone carporty drewniane z litego drewna. Oferujemy wiaty katalogowe, które możecie Państwo zamówić i oczekiwać szybkiego montażu, jednak jesteśmy również otwarci na indywidualne projekty. Nasz dział projektowy chętnie wdroży dla Państwa nowoczesną i solidną wiatę garażową.

Wiaty garażowe marki Wiatex to:

  • Produkty ekologiczne
  • Nie wymagają pozwolenia na budowę
  • Są tak zaprojektowane, aby były szybkie w montażu
  • Carporty odporne na śnieg, promieniowanie, grad
  • Rozwiązania ekonomiczne na lata

Zapraszamy do kontaktu