Własny projekt

Stwórz własny projekt

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie możliwości modyfikacji gotowych obiektów, które znajdują się wnaszej kolekcji, postanowiliśmy dodać zakładkę STWÓRZ WŁASNY PROJEKT.

Naturalnie każdy nasz obiekt możemy dostosować do Państwa potrzeb np.          zmieniając jego rozmiar, rozwiązania konstrukcyjne lub efekt wizualny.

Ponadto mamy możliwość wykonania autorskiego projektu opierając się na Państwa koncepcji, w 3 łatwych krokach prezentujemy jak z naszą pomocą mogą Państwo zrealizować swój pomysł.

1. Wyślij zapytanie

Na adres mailowy zapytania@wiatex.pl przesyłają Państwo krótki opis planowanej inwestycji oraz zwiazane z nią oczekiwania. Jeśli istnieje możliwość to prosimy również o odręczny szkic obiektu oraz jego usytuowanie. Po analizie zapytania nasze biuro skontaktuje się z Państwem by dopytać o szczegóły.

2. Projektowanie

Nasi projektanci przystepują do pracy, przygotują dla Państwa rysunki techniczne, specyfikacje oraz wycenę obiektu. Na specjalne życzenie   przygotujemy dokumentację w formie wizualizacji 3D.

3. Realizacja

Po zaakceptowaniu przez Państwo naszej oferty, przystepujemy do realizacji . W ten oto sposób pomysł zamienia się w wymarzony obiekt!

wiaty, altany, domki narzedziowe….

Zapraszamy do kontaktu