Zadaszenia tarasów Gdańsk

Drewno, Poliwęglan

Zadaszenia tarasów Gdańsk

Zadaszenia tarasów, zabudowa tarasu, pergole tarasowe

Największą zaletą zadaszenia tarasu jest ochrona przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, dzięki czemu nawet w deszczowe dni możesz w pełni korzystać z tarasu. Zadaszenia tarasów zwłaszcza te ze ściankami bocznymi to również sposób na zasłonięcie tarasu przed sąsiadami. W ten sposób uzyskasz większą intymność. Poza tym zadaszenie tarasu chroni przed innymi nieczystościami, na tarasie nie gromadzą się liście czy nie zalega śnieg w zimowe dni.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drewniane zadaszenia tarasów wykonywane na wymiar. Możemy dostosować projekt pod Twoje potrzeby.

Co wyróżnia naszą firmę

Zadaszenia tarasów budujemy z drewna świerkowego o niskim poziomie wilgotności. Wykorzystujemy przede wszystkim suszone drewno KVH oraz drewno klejone warstwowo BSH. To co nas wyróżnia to również krokwie, które ZAWSZE wykonujemy z drewna klejonego BSH – gwarancja stabilnej i trwałej konstrukcji. Zapytaj naszego przedstawiciela również o poliwęglan – zwykle stosujemy grubszy 16 mm, zapewniający większą stabilność konstrukcji. 

Przykładowe realizacje

Zadaszenia tarasów to obiekty, które wymagają dostawienia się do istniejących elementów architektury, dlatego wspieramy naszych klientów na etapie projektu. 

Drewniane zadaszenia tarasów dla klientów indywidualnych

Wykonujemy zadaszenia tarasów na terenie całej Polski. Klientów z Gdańska i okolic zachęcamy szczególnie do skorzystania z naszej oferty, gdyż w tym mieście przez cały rok montujemy wiele obiektów architektury ogrodowej. Chętnie przygotujemy dla Ciebie ofertę. Prosimy o określenie wymiarów oraz wskazanie ewentualnych przeszkód na elewacji budynku. W pierwszym kroku doskonale sprawdzają się zdjęcia. Gdy wycena będzie zbyt skomplikowana nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą w sprawie wizji lokalnej na miejscu inwestycji.

Zadaszenia tarasów od Wiatex to przede wszystkim:

  • solidny poliwęglan o grubości 16mm
  • drewno KVH o wilgotności około 15% oraz drewno BSH – najwyższa klasa wytrzymałościowa
  • indywidualny wymiar, kolorystyka, kształt
  • dbałość o estetykę wykonania
  • kompleksowa obsługa od projektu po montaż
zadaszenia tarasów Gdańsk
drewniane zadaszenia tarasów Gdańsk

Zadaszenia tarasów dla restauracji, hoteli, kawiarni

Jako specjaliści od wiat wszelkiego rodzaju montujemy również zadaszenia tarasów dla obiektów komercyjnych. Posiadamy doświadczenie w produkcji i montażu zadaszeń dla hoteli, restauracji czy kawiarni, a więc miejsc w których goście mogą spędzać czas na świeżym powietrzu nawet w deszczowe dni. Zadaszenia wykonywane są na podstawie nadesłanego projektu lub sami projektujemy rozwiązanie szyte na miarę dla naszego Klienta.

Dlaczego warto zamontować zadaszenie tarasu w obiekcie HoReCa?

  • obiekt zyskuje dodatkowe miejsce oraz przyjmuje więcej gości (nawet w deszczu)
  • dokuczające słońce w upalne dni przestaje być problemem
  • zadaszenie tarasu może nadawać danemu miejscu nowy styl i przytulność
  • konstrukcja umożliwia montaż efektownego oświetlenia

Serdecznie zapraszamy do KONTAKTU z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do kontaktu