Zadaszenia tarasów Poznań

Mała Architektura Ogrodowa

Zadaszenia tarasów Poznań

Zadaszenia tarasów, zabudowa tarasu, pergole tarasowe

Wiatex to producent zadaszeń tarasów wykonujący swoje usługi na terenie całej Polski. Wykonujemy zabudowy, zadaszenia oraz pergole tarasowe na indywidualne zamówienie. Mimo, iż posiadamy kilka gotowych projektów zdajemy sobie sprawę, że rzadko zdarzają się 2 takie same domy czy 2 takie same restauracje. Z tego powodu możecie Państwo liczyć na nas jeśli chodzi o kompleksową obsługę od pomiarów, projektu, poprzez produkcję oraz montaż zadaszenia tarasu.

Wszystkich klientów z Poznania i całego wielkopolskiego serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem. Zaproponujemy zadaszenie tarasu zgodne z Państwa oczekiwaniami.

Zadaszenia tarasów dla domów prywatnych

Wśród naszych klientów są przede wszystkim klienci indywidualni, którzy chcą zaaranżować przestrzeń tarasową przy swoim domu. Wykonujemy zadaszenia w oparciu o gotowe projekty, ale również projektujemy w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. To co wyróżnia nasze zadaszenia tarasów to solidność całej konstrukcji, która powinna służyć Państwu przez wiele lat. Drewniane konstrukcje wykonujemy z drewna klejonego warstwowo BSH lub litego drewna. Możemy wykonać dowolną aranżację ścianek bocznych.

Zadaszenia tarasów od Wiatex to przede wszystkim:

  • ochrona przed deszczem i promieniami UV
  • solidne materiały konstrukcyjne
  • projekt dopasowany do potrzeb klienta
  • estetyczne zadaszenia z systemem ukrytego montażu
  • profesjonalny montaż na terenie całego kraju
zadaszenie tarasu Poznań

Zadaszenia tarasów dla restauracji, hoteli, kawiarni

Współpracujemy z branżą Horeca w zakresie zadaszeń lokali gastronomicznych. Wykonujemy indywidualne projekty dla każdego obiektu osobno. Nasze zadaszenia tarasów zwiększają prestiż danego miejsca oraz poprawiają warunki spożywania posiłków dla gości.

Dlaczego warto zamontować zadaszenie w restauracji czy kawiarni:

  • wzrost ilości odwiedzin przez gości lokalu
  • pełna ochrona przed słońcem czy deszczem
  • polepszenie wizerunku lokalu
  • lepsze warunki do montażu oświetlenia (np. pod dachem)
  • możliwość ogrzania przestrzeni pod zadaszeniem
zadaszenia tarasów Poznań

Zadaszenia tarasów Poznań

Bez wątpienia zadaszenia tarasów są ważnym elementem architektury ogrodowej. Poza oczywistą funkcją ochronną, coraz częściej stają się również elementem ozdobnym, nadającym ogrodowi swoistego charakteru. Domy jednorodzinne bez zadaszenia tarasu bardzo często wyglądają, jakby było niedokończone. Po zamontowaniu zadaszenia ich wygląd zmienia się diametralnie.

Poza zadaszeniem warto wykonać boczne ścianki, które w pełni ochronią biesiadników od wiatru. Posiadając zadaszenie tarasu można oddać się w pełni relaksowi zarówno w upalne, jak i chłodniejsze czy bardziej deszczowe dni. Zadaszenie tarasu to również sposób na stworzenie letniej strefy biurowej. Home Office na tarasie? Jak najbardziej, zadaszenie umożliwi uzyskanie pełnego komfortu.

Zadaszenie tarasu Poznań

Jeśli rozważają Państwo wykonanie solidnego zadaszenia tarasu i chcą zlecić jego wykonanie producentowi z wieloletnim stażem gorąco zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego. Posiadamy klientów w Poznaniu oraz na terenie całej Polski. Możemy wykonać zadaszenie do samodzielnego montażu, jednak najczęściej klienci decydują się na kompleksową usługę, a więc projekt, produkcja oraz montaż.

Specjalizujemy się w wykonawstwie zadaszeń tarasów oraz wiat garażowych, ale w naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment produktów ogrodowych takich jak baseny, balie, sauny czy domki narzędziowe. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz kontaktu z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do kontaktu