Zadaszenia tarasów Warszawa

Drewno, Poliwęglan

Zadaszenia tarasów Warszawa

Zadaszenia tarasów, zabudowa tarasu, pergole tarasowe

Posiadając zadaszony taras możesz korzystać z tarasu nawet w deszczowe dni., korzystając w pełni ze świeżego powietrza. Coraz więcej ludzi korzysta z tarasu również w chłodniejsze dni dzięki zastosowaniu promienników ciepła. Atutem zadaszenia tarasu jest również porządek – brak liści i innych nieczystości fruwających w ogrodzie.  Istotne jest to, że zadaszenia tarasów nie wymagają pozwoleń i zwykle są szybkie w montażu (1-2 dni). Ze swojej strony oferujemy kompleksową usługę od projektu, poprzez produkcję aż po sam montaż na miejscu inwestycji. Oferujemy drewniane zadaszenia tarasów w oparciu o najnowsze trendy, które poznajemy na licznych targach ogrodowych.

Co wyróżnia naszą firmę

Przede wszystkim najlepsze na rynku suszone drewno, które zapewnia trwałą i estetyczną konstrukcję przez wiele lat. Wykorzystujemy drewno świerkowe KVH oraz drewno klejone warstwowo BSH. Istotne jest to, że w Wiatex krokwie ZAWSZE wykonujemy z drewna klejonego BSH dzięki czemu konstrukcja będzie stabilna, trwała, a poliwęglan nie ulegnie uszkodzeniu z biegiem czasu. W przeciwieństwie do wielu innych firm do budowy zadaszenia używamy wysokiej jakości poliwęglan komorowy, z dwustronną powłoką UV o grubości 16 mm!

Przykładowe realizacje

Projektując zadaszenie tarasu zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby klienta, a także dostosowujemy projekt do istniejących elementów architektury ogrodowej czy choćby elewacji budynku.

Zadaszenia tarasów z drewna dla klientów prywatnych

Gorąco zachęcamy klientów z Warszawy oraz okolic do montażu solidnego zadaszenia tarasu z drewna. Świadczymy kompleksową usługę od projektu po montaż, a więc Państwa zadaszenie tarasu będzie wykonane na indywidualny wymiar. Co ważne zawsze stosujemy krokwie z suszonego drewna BSH, co zapewnia stabilność i trwałość konstrukcji. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów otrzymujecie Państwo zadaszenie tarasu na wiele lat. Na Państwa życzenie możemy zastosować dowolną konfigurację ścianek bocznych oraz dobrać kolorystykę do już istniejących elementów architektury ogrodowej.

Zadaszenia tarasów od Wiatex to przede wszystkim:

  • solidny poliwęglan komorowy o grubości 16mm (często konkurencja stosuje cieńszy)
  • drewno KVH o wilgotności około 15% oraz drewno BSH – najwyższa klasa wytrzymałościowa
  • zadaszenia tarasów na indywidualny wymiar
  • wysoka estetyka oraz dbałość o każdy szczegół
  • montaż przez autoryzowaną ekipę Wiatex
zadaszenie tarasu Warszawa
zadaszenie tarasu dla restauracji

Zadaszenia tarasów dla restauracji, hoteli, kawiarni

Wykonujemy również dedykowane pod potrzeby firm gastronomicznych zadaszenia, dzięki którym goście będą mogli rozkoszować się serwowanymi daniami na świeżym powietrzu. Zadaszenia dla hoteli, restauracji czy kawiarni zawsze wykonywane są na podstawie indywidualnego projektu. Posiadając zadaszony taras Państwa obiekt zyska na atrakcyjności i będzie chętniej odwiedzany przez klientów.

Dlaczego warto zamontować zadaszenie w restauracji czy kawiarni:

  • goście mogą korzystać z lokalu również podczas letniego deszczu
  • spożywanie posiłków bez słońca świecącego prosto w twarz jest przyjemniejsze
  • pod zadaszeniem da się stworzyć przyjemną, kameralną atmosferę
  • na konstrukcji można zamontować oświetlenie, dzięki czemu klienci mogą jeść po zmroku
  • możliwość ogrzania przestrzeni pod zadaszeniem

Serdecznie zapraszamy do KONTAKTU z naszym przedstawicielem.

Zapraszamy do kontaktu