Baseny ogrodowe Białystok

Mała Architektura Ogrodowa

Baseny ogrodowe Białystok

solidne baseny ogrodowe / baseny z drewna

Prezentujemy Państwu solidne, trwałe i estetyczne baseny ogrodowe wykonane z wysokiej klasy drewna sosnowego, impregnowanego metodą ciśnieniowo-próżniową. Wszystkie baseny znajdujące się w poniższej ofercie charakteryzuje perfekcja konstrukcyjną – każdy cm jest pieczołowicie rozplanowany na etapie projektu.

Oferujemy zarówno niewielkie baseny przeznaczone do przydomowych ogrodów, jak i duże konstrukcje chętnie kupowane przez hotele, ośrodki wczasowe oraz inne obiekty, które chcą zapewnić swoim gościom odrobinę luksusu i relaksu.

Klientów z Białegostoku i okolic prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem pod numerem telefonu 503 105 773 lub mailowo biuro@wiatex.pl.

Baseny ogrodowe Białystok

Jeszcze do niedawna posiadanie basenu ogrodowego na własnej działce było oznaką luksusu. Teraz coraz więcej osób posiadających działkę lub ogród decyduje się na taki krok, gdyż baseny ogrodowe to produkty, z których przyjemność czerpią wszyscy domownicy.

Solidny basen ogrodowy to idealne miejsce do spotkań ze znajomymi i rodziną. W gorące, letnie dni będzie niezastąpiony, by przynieść ulgę i ochłodzenie. Warto także wspomnieć o dobroczynnym wpływie pływania na nasze zdrowie. Reguluje ono ciśnienie krwi i pozytywnie wpływa na sylwetkę i mięśnie. Osoby, które nie mogą pozwolić sobie, z racji braku czasu lub innych domowych obowiązków, na korzystanie z miejskich pływalni, mogą taką przyjemność zafundować sobie w domu.

Solidne baseny ogrodowe

Idealną propozycją na miejsce do zabawy dla rodziców i dzieci są baseny drewniane. Ich prosta, lecz trwała konstrukcja zapewnia szybki montaż, przy zachowaniu wysokiej jakości materiałów.
Kupując basen drewniany masz pewność, że wybierasz rozwiązanie trwałe i estetyczne, które na głowę bije baseny wykonane z poliestru. Oferta basenów ogrodowych jest tak szeroka w różnorodne rozmiary i kształty, że nawet na mniejszej powierzchni z powodzeniem uda się taki basen ogrodowy postawić.

Serdecznie zachęcamy klientów z Białegostoku i całego Podlasia do skorzystania z oferty Wiatex.

Zapraszamy do kontaktu