Wiaty fotowoltaiczne

Producent wiat fotowoltaicznych

Wiata pod fotowoltaikę

Wiata fotowoltaiczna / Wiata drewniana pod panele fotowoltaiczne

Wiaty fotowoltaiczne w ostatnim czasie stały się kluczowym elementem małej architektury ogrodowej. Nadal spełniają swoją pierwotną rolę, jaką jest ochrona pojazdu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale ponadto stanowią doskonałą konstrukcję pod panele fotowoltaiczne. Decydując się na zakup wiaty fotowoltaicznej dostajemy zatem 2 w 1.

Firma Wiatex gorąco zachęca do współpracy wszystkie firmy wykonujące usługi montażu paneli fotowoltaicznych. Przygotowaliśmy dla Państwa dedykowane projekty wiat fotowoltaicznych. Jeśli jesteś inwestorem prywatnym skontaktuj się z nami, a wspólnie z Twoją firmą od paneli słonecznych zamontujemy wiatę fotowoltaiczną. Serdecznie zapraszamy do współpracy również dystrybutorów. Wiata pod fotowoltaikę musi być solidną i przemyślaną konstrukcją. Jako firma od lat produkująca i montująca wiaty garażowe, doskonale wiemy jak zbudować trwałą wiatę fotowoltaiczną.

Wiata fotowoltaiczna drewniana

Oferujemy wiaty fotowoltaiczne drewniane w standardowych rozmiarach, 1 i 2 stanowiskowe. Klient do wyboru ma dach 1-spadowy, lub 2-spadowy a także różne kąty nachylenia dachu. Konstrukcje są tak przygotowane, aby maksymalnie ułatwiły montaż paneli fotowoltaicznych. Ponadto każda wiata fotowoltaiczna od Wiatex to produkt dobrze przemyślany od strony konstrukcyjnej. Kierowca podczas parkowania ma spore pole manewru, znajdziemy również miejsce na ewentualną stację ładowania samochodu elektrycznego.

Do głównych zalet wiaty fotowoltaicznej należą:

  • Oszczędność miejsca poprzez zakup tzw. 2 w 1
  • Brak ingerencji w konstrukcję dachu domu
  • Skuteczna ochrona samochodu
  • Atrakcyjny i nowoczesny design
wiaty fotowoltaiczne

Dlaczego zamówić wiatę fotowoltaiczną od Wiatex?

Jako producent wiat garażowych, który od lat wykonuje realizacje na terenie całej Polski, a także Niemiec doskonale wiemy jak zaprojektować i wykonać wiatę pod panele fotowoltaiczne. Nasz zespół produkcyjny, a także monterski na bazie wieloletniego doświadczenia dopracował do perfekcji konstrukcje wiaty drewnianej pod fotowoltaikę.

W związku z wieloletnią współpracą z dostawcami surowca, mamy atrakcyjne zniżki na materiał, które nie są osiągalne dla początkujących wykonawców. Dzięki temu możecie Państwo liczyć nie tylko na wysoką jakość produktu, ale również przystępną cenę.

Współpracujemy z firmami montującymi panele fotowoltaiczne na terenie całego kraju. Dostarczamy solidną wiatę fotowoltaiczną do samodzielnego montażu lub wspieramy w pracach montażowych. A wszystko po to, aby inwestor był w pełni zadowolony ze swojej wiaty fotowoltaicznej.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

carport wiata fotowoltaiczna

Najczęściej zadawane pytania o wiaty fotowoltaiczne

1. Czy jako firma fotowoltaiczna możemy zamontować wiatę we własnym zakresie?

Nie ma problemu. Współpracujemy z firmami z branży OZE na przejrzystych zasadach. Oferujemy 2 modele współpracy:

  1. Z transportem i montażem po stronie Wiatex
  2. Bez transportu i montażu

2. Ile trwa produkcja wiaty fotowoltaicznej?

Standardowa produkcja to czas realizacji między 2 a 6 tygodni.  Zamawiając wiaty fotowoltaiczne w hurtowych ilościach oraz nietypowe realizacje zaproponujemy indywidualne podejście oraz termin realizacji.

3. Ile trwa montaż wiaty fotowoltaicznej?

Wiosną oraz latem  w sytuacji, gdy teren jest odpowiednio przygotowany, montaż trwa zwykle 1 dzień. W okresie jesienno-zimowym montaż zwykle trwa 2-3 dni, ze względu na znacznie krótszy dzień oraz trudniejsze warunki atmosferyczne.

4. Czy sprzedajecie też panele fotowoltaiczne?

Nie sprzedajemy. Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną we wiatach garażowych i innych konstrukcjach małej architektury ogrodowej. Zapraszamy serdecznie do współpracy firmy z branży OZE do partnerstwa. Jako producent jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną wiatę fotowoltaiczną oraz wykonać dowolną ilość wiat.

Co wyróżnia Wiatex i nasze wiaty fotowoltaiczne?

  • Posiadamy w ofercie projekty dopracowywane latami, na bazie naszych wieloletnich doświadczeń. Wyeliminowaliśmy wszelkie błędy i niedociągnięcia. Modele wiat fotowoltaicznych ę zawsze uwzględniają idealny kąt montażu paneli fotowoltaicznych, tak aby pozyskać jak najwięcej energii ze słońca.
  • Ważny jest dla nas klient i relacja. Odpowiadamy na maile w ciągu max 24h. Wspieramy również naszych partnerów z branży OZE w zakresie szybkiej wyceny dla inwestora oraz dajemy wszelkie narzędzia do stworzenie szybkiej wyceny we własnym zakresie
  • Nie oszczędzamy na materiałach. Dzięki temu montowana wiata fotowoltaiczna nie jest reklamowana przez inwestora. Jest trwała i odporna na działanie warunków atmosferycznych.
  • Poza standardowymi modelami w 3-4 wersjach możemy zaproponować indywidualny projekt.

Zapraszamy do kontaktu