Wiata na kampera

Producent wiat garażowych

Wiata na kampera

wiata garażowa na kampera/ wiata kamper

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiaty garażowe o nietypowych wymiarach. Projektujemy i produkujemy między innymi wiaty na kampery, karetki pogotowia, auta dostawcze, motorówki oraz inne środki transportu lądowego i wodnego. Wiata garażowa na kampera to produkt, który wymaga indywidualnego projektu, jednak na bazie naszych wieloletnich doświadczeń posiadamy również gotowe i sprawdzone rozwiązania.

Wiata na kampera produkowana przez Wiatex to gwarancja solidności i wieloletniej satysfakcji z użytkowania. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości drewno suszone, dzięki czemu nasze wiaty nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale przede wszystkim są trwałe.

O dostępność oraz wycenę dopytaj pisząc na biuro@wiatex.pl lub zadzwoń +48 503 105 773

Wiata na kampera

Wiata garażowa na kampera produkowana jest z drewna KVH i/lub BSH a więc optymalnego drewna konstrukcyjnego, które wykorzystywane jest w budownictwie do budowy domów. Wychodzimy z założenia, że wiata garażowa na kampera powinna być solidna i cieszyć właściciela swoim wyglądem przez długie lata. Wiata ponadto jest precyzyjnie zabezpieczona oraz bardzo dokładnie pomalowana.

Główne zalety oferowanych wiat na kampery:

  • solidna konstrukcja, która przetrwa wiele lat
  • skuteczne zabezpieczenie dla Twojego kampera
  • najwyższa estetyka wykonania
  • szybki montaż przez autoryzowaną ekipę Wiatex
  • możliwość stworzenia indywidulanego projektu
wiata kamper

Zadaszenie na kampera

Zabezpieczenie kampera przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale także spadającymi gałęziami, strzelającymi petardami w okolicach nocy sylwestrowej to dobry pomysł. Pozwoli to uchronić pojazd przez uszkodzeniami. Wiata na kampera od Wiatex to skuteczna ochrona.

Wiata może być pomalowana na dowolny kolor z palety RAL oraz posiadać dowolny rodzaj zadaszenia.  Zapraszamy do kontaktu, wszelkich informacji udzieli Państwu nasz konsultant.

wiata na kampera

Zapraszamy do kontaktu