Wiaty do samodzielnego montażu

Producent carportów

Wiaty do samodzielnego montażu

wiata drewniana do samodzielnego montażu / wiaty garażowe z własnym montażem

Wiaty garażowe do samodzielnego montażu to produkty, w których każdy detal został dopracowany do perfekcji, a do zestawu montażowego potrzebujecie Państwo jedynie wkrętarki i 2 osób.  Oferta skierowana jest do inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji, które od wiaty garażowej oczekują:

 • atrakcyjnej ceny
 • szybkiego terminu dostawy (bez oczekiwania 2-3 miesięcy na ekipę montażową)
 • sprawdzonego produktu bezpośrednio od producenta
 • rabatu w przypadku dystrybutorów (zapytaj o współpracę KONTAKT)

Wiata drewniana do samodzielnego montażu

Jako specjaliści od wiat garażowych produkujemy i przemierzamy każdego roku całą Polskę (i Europę Zachodnią) montując dla Państwa wiaty samochodowe. Ten rodzaj produktu przedstawiony na niniejszej podstronie jest jednak zupełnie inny. Tu sami Państwo montujecie wiatę na podstawie instrukcji dołączonej do przesyłki. My produkujemy wiatę garażową i tworzymy zestaw montażowy w taki sposób, aby na placu inwestycji nie zabrakło ani jednej śrubki, a wszystkie elementy były ze sobą idealnie spasowane. Dzięki takiemu podejściu oszczędzacie Państwo nie tylko pieniądze, ale również ogrom czasu (standardowy termin oczekiwania na wiatę garażową w Polsce to od kilku do nawet kilkunastu tygodni).

Wiata garażowa do samodzielnego montażu – główne cechy:

 • Produkt z półki (szybka wysyłka i powtarzalna produkcja seryjna w razie potrzeb)
 • Najwyższej klasy drewno konstrukcyjne
 • Szczegółowa i zrozumiała instrukcja montażu
 • Starannie wykonane poszczególne elementy

Współpraca z dystrybutorami

Wiaty do samodzielnego montażu od Wiatex to produkt, który idealnie sprawdzi się jako dodatkowa opcja oferty dla firm budowlanych/deweloperów przy budowie domów jednorodzinnych, hal przemysłowych, budynków usługowych czy osiedli mieszkaniowych. Współpracujemy z firmami z szeroko pojętej branży budowlanej, ale również ze sklepami z branży DOM I OGRÓD oraz dystrybutorami z dowolnej branży, którzy szukają wiat do samodzielnego montażu. Oferujemy atrakcyjne rabaty dystrybutorskie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dopracowaniu naszych produktów do perfekcji, jesteśmy w stanie uruchomić dla Państwa produkcję seryjną. Zachęcamy do owocnej współpracy!

Nasi dystrybutorzy mogą liczyć na dobre relacje biznesowe, wsparcie techniczne, atrakcyjne rabaty, a przede wszystkim na sprawdzony i solidny produkt, łatwy w montażu. 

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Najczęściej zadawane pytania o wiaty do samodzielnego montażu

1. Czy wysyłacie wiaty poza granice Polski?

Jak najbardziej. Wiaty mogą być dowiezione w dowolne miejsce na ziemi, zarówno transportem lądowym, jak i morskim.

2. Jaki jest standardowy czas oczekiwania na wiatę?

Staramy się na bieżąco utrzymywać stany magazynowe, aby pojedyncze sztuki każdej wiaty mogły być wysłane w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Termin wysyłki zależy jednak od kilku czynników:

 • ilości zamówionych wiat
 • pory roku
 • wybranego modelu

3. Czy na pewno sobie poradzę z montażem?

Wiaty przeznaczone do samodzielnego montażu zostały tak zaprojektowane, aby na placu budowy nie zastanawiać się, czy na pewno belki są dobrze przycięte, czy wystarczy desek, śrub oraz innych elementów wiaty. W trakcie montażu nie zdarzają się niespodzianki takie jak nieplanowane docinki materiału, wyjazd do marketu budowlanego po brakujące elementy montażowe czy niespasowane na produkcji detale. Wszystkie te operacje bardzo często wydłużają montaż wiaty o wiele godzin w przypadku produktów, które nie są przeznaczone „do samodzielnego montażu”.

4. Czy mogę odebrać sam wiatę?

Jest taka możliwość. Jeśli zależy Państwu na odbiorze osobistym wystarczy poinformować o tym naszego przedstawiciela na etapie składania zamówienia.

Koszt transportu organizowanego przez nas jest zawsze obliczany indywidualnie w zależności od miejsca dostawy.

Co wyróżnia Wiatex i gotowe wiaty do samodzielnego montażu?

 • Na przestrzeni ostatnich lat wyprodukowaliśmy setki obiektów, które chronią auta przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Nasze wiaty zdobią posesje prywatne i przestrzenie miejskie w takich krajach jak Polska, Niemcy czy Francja.
 • Przykładamy dużą wagę do kontaktów z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Dbamy o dobre i długofalowe relacje.
 • Wszystkie produkowane wiaty przez Wiatex charakteryzują się wysoką jakością, ponieważ nie oszczędzamy na materiałach. Od samego początku wyróżniamy się na rynku solidnością jeśli chodzi o trwałość wiat garażowych
 • Każda wiata powstaje w naszej hali produkcyjnej od A do Z. Skrupulatnie podchodzimy do kontroli jakości i bezpiecznego załadunku, gwarantującego transport pozbawiony uszkodzenia materiałów.

Zapraszamy do kontaktu