Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

Producent carportów

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

carport z pomieszczeniem gospodarczym / wiata z pomieszczeniem gospodarczym

W swojej ofercie posiadamy drewniane wiaty garażowe z pomieszczeniem gospodarczym, które pozwalają na optymalizację przestrzeni ogrodowej. Carporty nie wymagają pozwolenia budowlanego i łączą w sobie cechy wiaty garażowej i tradycyjnego garażu lub tak zwanego domku ogrodowego na narzędzia czy sprzęt sportowy.

 • produkcja na wymiar i montaż u klienta
 • najlepsze na rynku suszone drewno świerkowe KVH (nie produkujemy z tańszej sosny)
 • duży wybór kolorystyki czy zadaszenia
 • wieloletnie doświadczenie (zapytaj o wiatę KONTAKT)

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym

Wiatex to producent wiat garażowych, który jest w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom nawet w najbardziej skomplikowanych projektach. Carport z pomieszczeniem gospodarczym wymaga przemyślanego projektu i doświadczenia. Tylko dobre wykonanie może sprawić, że będziecie Państwo zadowoleni. W naszej ofercie znajdują się wiaty z pomieszczeniem gospodarczym wykonane z najwyższej jakości drewna świerkowego KVH. Nigdy nie oszczędzamy na materiale, gdyż to jest warunkiem, aby Państwa wiata przetrwała wiele sezonów w nienagannych stanie.

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym – główne cechy:

 • drzwi do pomieszczenia zamykane na zasuw z możliwością zamykania na kłódkę
 • pełny dach z możliwością wyboru (papa, gont, blachodachówka)
 • drzwi do pomieszczenia do wyboru (od frontu, z boku, z tyłu)
 • możliwość zaprojektowania okna w pomieszczeniu gospodarczym

Carport z pomieszczeniem gospodarczym

Każdy carport z pomieszczeniem gospodarczym to projekt indywidualny. Budujemy na bazie kilku naszych sprawdzonych projektów, jednak zdajemy sobie sprawę, że tego typu konstrukcja zwykle wymaga omówienia każdego szczegółu z inwestorem. Carport z pomieszczeniem gospodarczym to doskonały pomysł na zaaranżowanie przestrzeni parkingowej w ogrodzie. Kupując wiatę z pomieszczeniem gospodarczym otrzymujecie Państwo produkt 2 w 1. To niezwykle wygodne, gdy otwierając bagażnik po zaparkowaniu auta macie do dyspozycji schowek bez konieczności przenoszenia ciężkich przedmiotów w kierunku szopki wolnostojącej. Nasze projekty są dostosowane do najnowszych trendów budowlanych. Dobieramy kolorystykę wiat według popularnych barw elewacji domów czy dachów z orynnowaniem.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem.

Najczęściej zadawane pytania o wiaty z pomieszczeniem gospodarczym

1. Jakie kolory mam do dyspozycji?

Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym posiada dokładnie taką samą paletę barw jak inne projekty. W celu obejrzenia dostępnych kolorów zarówno farby kryjącej jak i barw dostępnych dachówek czy orynnowania przejdź do dowolnego produktu zaprezentowanego powyżej. Jeśli nie masz pewności, który kolor najlepiej wygląda na żywo porozmawiaj z naszym przedstawicielem. Montując dziesiątki wiat rocznie od wielu lat doskonale wiemy co się najlepiej sprawdza.

2. Jaki jest standardowy czas oczekiwania na wiatę?

Wiata z pomieszczeniem gospodarczym to produkt wymagający indywidualnego projektu. W przeciwieństwie do tak zwanych carportów „z półki” produkcja trwa zdecydowanie dłużej. Zwykle staramy się zmieścić z całym projektem od podpisania umowy do montażu u inwestora w ciągu 3 miesięcy. Czas oczekiwania zależy od:

 • stopnia skomplikowania projektowego
 • pory roku
 • dostępności surowca (po pandemii już jest z tym mniejszy problem)

3. Dlaczego warto zamówić wiatę w Wiatex?

Nasze wiaty wyróżnia estetyka wykonania, system ukrytego montażu, najlepsze na rynku drewno. Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym jest zaimpregnowana i dwukrotnie pomalowana. Wszystkie elementy drewniane są czterokrotnie strugane, dokładnie oszlifowane. Wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym nie pęka i trzyma swój wygląd przez wiele lat.

W przeciwieństwie to wielu firm na rynku jesteśmy w stanie wykonać niemal dowolny projekt wiaty garażowej z pomieszczeniem gospodarczym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji i montażu carportów.

4. Czy mogę sam zamontować wiatę?

Wiaty z pomieszczeniem gospodarczym to skomplikowane projekty które zasadniczo nie są przeznaczone do samodzielnego montażu. W przypadku deweloperów i profesjonalistów jesteśmy w stanie przeprowadzić szkolenia produktowe, jednak w przypadku inwestorów prywatnych zwykle montaż jest po stronie autoryzowanej ekipy Wiatex. Wiaty do samodzielnego montażu możecie Państwo znaleźć w tym miejscu.

Standard Wiatex

 • Wykonujemy wiaty garażowe z dbałością o każdy szczegół. Nie oszczędzamy na materiałach, dlatego nasze wiaty są popularne nie tylko w Polsce, ale chętnie z naszych usług korzystają również inwestorzy w Niemczech oraz Francji.
 • Staramy się wypośrodkować stosunek jakości do ceny. Nie jesteśmy najtańsi w Polsce, ale daleko nam też do najdroższych producentów wiat
 • Współpracujemy z renomowanymi markami takimi jak Tikkurila, Adler, Budmat czy Bryza
 • Każda wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym powstaje w naszej hali produkcyjnej, w której skrupulatnie podchodzimy do jakości produkcji

Zapraszamy do kontaktu