Carporty

Producent carportów

Carporty drewniane

Wiaty garażowe / Carporty / Wiaty

Carporty coraz częściej wpisują się w architekturę krajobrazu naszych posesji. Doceniane od wielu lat przez naszych zachodnich sąsiadów carporty, zostały również docenione przez Polaków. Wiaty garażowe stanowią doskonałe zabezpieczenie dla naszych pojazdów przed złymi warunkami atmosferycznymi. Chronią auta przed gradem, śniegiem, silnymi wiatrami i spadającymi gałęziami oraz promieniowaniem UV.

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.
Poza nową kolekcją, gdzie możliwy jest samodzielny montaż, reszta wiat w cenie zawiera autoryzowany montaż przez ekipę WIATEX. 

Nowa kolekcja z możliwością samodzielnego montażu

Carporty z autoryzowanym montażem W CENIE WIATY

Wiaty stalowe PREMIUM z transportem i montażem w CENIE WIATY

Carporty i ich zalety

Wiaty garażowe są obecnie doskonałym sposobem na posiadanie wartościowego miejsca postojowego. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zaadaptowania garażu ze względu na brak miejsca lub ograniczenia finansowe. Carporty od wielu lat sprawdzają się na zagranicznych rynkach, a obecnie coraz chętniej są zamawiane przez inwestorów w Polsce.

Do głównych zalet carportów należą:

 • Nie ma konieczności uzyskania pozwolenia na budowę
 • Sprawdzają się na małych działkach
 • Są łatwe i szybkie w montażu
 • Chronią przed śniegiem, gradem, promieniowaniem
 • Produkty ekonomiczne (brak  fundamentów, ścian, okien, drzwi)
 • Produkty ekologiczne
 • Możliwość dowolnej konfiguracji wiat

Solidne carporty od Wiatex

W swojej ofercie posiadamy zarówno gotowe produkty, tak zwane katalogowe, które są dostępne bez indywidualnego projektowania, ale również pomagamy inwestorom w ich specyficznych potrzebach. Carporty od Wiatex to gwarancja solidnego produktu. Dbamy o każdy szczegół na każdym etapie realizacji zlecenia. Projekty są dobrze przemyślane, wiaty produkowane w optymalnych warunkach, a ekipa montażowa posiada duże doświadczenie.

Polecamy wiaty jednostanowiskowe, dwustanowiskowe oraz wielostanowiskowe. Do wyboru macie Państwo możliwość dowolnego skonfigurowania konstrukcji, zadaszenia, malowania czy orynnowania. Dajemy taką możliwość wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów.

W przypadku produktów na indywidualne zamówienie proszę pamiętać o zamawianiu wiat z odpowiednim wyprzedzeniem, tak abyśmy zdążyli je dostarczyć zgodnie z preferowanym przez Państwa terminem.

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego konsultanta.

Najczęściej zadawane pytania o carporty

1. Czy mogę zamówić carport bez montażu?

Tak, carporty mogą być zakupione w 2 wersjach:

 1. Z transportem i montażem po stronie Wiatex
 2. Bez transportu i montażu

2. Ile trwa realizacja carportu?

Standardowy termin realizacji carportu to 2-6 tygodni w zależności od pory roku. Carporty w ilościach hurtowych oraz nietypowe realizacje zawsze otrzymują indywidualny termin realizacji.

3. Ile trwa montaż carportu?

W sezonie wysokim montaż trwa zwykle 1 dzień. W okresie jesienno-zimowym montaż zwykle trwa 2-3 dni, ze względu na krótki dzień.

4. Z jakiego drewna produkowane są carporty?

W przypadku carportów drewnianych stawiamy tylko i wyłącznie na najlepszej jakości drewno suszone lub drewno konstrukcyjne BSH. Carporty nie są produkowane z najtańszego na rynku drewna, a zatem cała konstrukcja jest trwała i odporna na zniszczenia.

Dlaczego carporty od Wiatex?

 • Dzięki rozbudowanej siatce montażystów możemy zamontować carporty w dowolnym rejonie Polski, a także wschodniej części Niemiec. W przypadku nietypowych projektów, na indywidualne zamówienie preferujemy wizję lokalną i pomiar przez naszą ekipę w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów na etapie montażu
 • Stawiamy na dobrą jakość obsługi klienta. Odpowiadamy na maile w ciągu 24h, w razie potrzeby oddzwaniamy i nie każemy czekać na wycenę carportów zbyt długo
 • Korzystamy tylko z materiałów najwyższej klasy. Dzięki temu montowane carporty wyróżniają się bardzo dobrą wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne
 • Nie zostawiamy klienta samego z problemem. Jeśli warunki ogrodowe nie pozwalają na standardowy typ carportu, staramy się dostarczyć produkt spełniający oczekiwania inwestora.

Zapraszamy do kontaktu