Wiata drewniana na 2 auta

Wiata garażowa na 2 auta – Dakota Superior

  • wymiar zewnętrzny podstawy 580×700 cm lub 580×800 cm
  • wymiar pomieszczenia gospodarczego 580x200cm lub 580×300 cm
  • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
  • całkowity wymiar zadaszenia 610x800cm lub 610×900 cm
  • Wysokość wiaty 280cm przód, 230cm tył
  • przekrój słupów 14x14cm, krokwie  20x8cm, oczepy 20x14cm
  • estetyczna deska dachowa łączona metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm
  • pomieszczenie gospodarcze z drzwiami 80′,90′ lub 100′ cm zamykane na klucz z możliwością usytuowania w dowolnym miejscu
  • zabudowa ścian bocznych opcjonalnie
  • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
wiata drewniana z pomieszczeniem gospodarczym
wiata garażowa z pomieszczeniem gospodarczym
wiata z pomieszczeniem gospodarczym
carport z pomieszczeniem gospodarczym
wiata drewniana na 2 auta
wiata na 2 auta drewniana
wiata drewniana na 2 auta
wiata drewniana na 2 auta

Dakota Superior – nowoczesna wiata drewniana na 2 auta z dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym, stylowa konstrukcja wiaty z drewna świerkowego KVH o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowe wielkości carportu to 580×700 cm lub 580×800 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Dakota Superior to popularna „biała wiata garażowa” (najczęściej w takim kolorze ją produkujemy) występująca również w innych kolorach, posiadająca klasyczny wygląd w nowoczesnej odsłonie, drzwi do pomieszczenia gospodarczego zamykane na klucz, które można zamontować w dowolnym miejscu. Możliwość zabudowania ścian bocznych (opcja dodatkowa). Wiata garażowa z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w tabelce. Biała wiata garażowa na 2 auta to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej rodziny.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata na 2 samochody z pomieszczeniem gospodarczym z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, wersja bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm, krokwie 20x8cm,oczepy o przekroju 20x14cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Pomieszczenie gospodarcze z drzwiami zamykanymi na klucz, zabudowa ścian bocznych – opcjonalnie. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Pełny dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumiczny  Iko, blacho-dachówką Budmat, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (niemalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy), przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Transport wyceniany jest indywidualnie w zależności od lokalizacji (w zapytaniu ofertowym prosimy o podawanie adresu inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że wykonujemy również przeróbki w projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Biała wiata garażowa

Dakota Superior to wiata drewniana na 2 auta z bardzo przydatnym w codziennym życiu pomieszczeniem gospodarczym o wymiarze niespełna 12m2. Drzwi zamykane na klucz można zamontować we wskazanym przez klienta miejscu. Estetyczna deska dachowa oraz solidna konstrukcja sprawiają, że popularna biała wiata garażowa jest chętnie kupowana przez klientów mających w swoim ogrodzie wystarczająco miejsca na ten model.

Wiata drewniana na 2 auta to konstrukcja, która pozwoli ochronić samochody przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak deszcz, śnieg, grad czy ptasie odchody. Zapraszamy do zamówienia – Model Dakota Superior – wiata garażowa biała.

Wiata garażowa na 2 auta

Wśród wszystkich wiat znajdujących się w ofercie Wiatex jednym z najbardziej popularnych produktów jest wiata garażowa na 2 auta z pomieszczeniem gospodarczym o nazwie Dakota Superior. Inwestorzy zwykle w gospodarstwie domowym posiadają 2 auta, dlatego ich wybór jest naturalny. Prezentowany produkt zwykle wykonywany jest z najlepszej jakości drewna sezonowego. To do klienta należy jednak wybór jeśli chodzi o konfigurację wiaty.

Prezentowana wiata garażowa na 2 auta to produkt solidny i wytrzymały. Inwestując w Dakota Superior będziecie Państwo cieszyć się użytkowaniem wiaty przez długie lata.

Zapraszamy do kontaktu