Wiata garażowa dwustanowiskowa - drewniana

Wiata garażowa Dakota

 • rozstaw słupów (zewnętrzny) 580x500cm
 • konstrukcja z drewna świerkowego KVH (najlepsze drewno na wiatę)
 • wymiar z zadaszeniem 610x600cm
 • wysokość wiaty 270cm wjazd, 235cm tył
 • przekrój słupów 14x14cm, krokwie 20x8cm, oczepy 20x14cm
 • estetyczna deska dachowa o grubości 17mm łączona metodą pióro-wpust
 • fazowane krawędzie, system ukrytego montażu
 • dach jednospadowy w wersji podstawowej kryty papą (możliwość dowolnej aranżacji)
 • wiele możliwości aranżacji zabudowy ścian
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
wiata dwustanowiskowa
wiata dwustanowiskowa
wiata samochodowa dwustanowiskowa drewniana
 • Nowoczesna i solidna wiata garażowa dwustanowiskowa z możliwością pokrycia dachu w 3 opcjach. Bez problemu pomieści 2 auta osobowe zabezpieczając jest przed śniegiem, gradem, spadającymi gałęziami czy chociażby palącym słońcem.
 • Dach jednospadowy oraz modna, prosta bryła sprawiają, że wiatę można łatwo wkomponować w istniejącą zabudowę
 • Dzięki przemyślanemu projektowi wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota jest montowana przez naszą autoryzowaną ekipę w ciągu 1 dnia lub maksymalnie 2 dni.
 • W zimowe dni wiata pozwala na szybkie uruchomienie auta bez konieczności skrobania szyb i odśnieżania powierzchni samochodu
 • Dostępne są różne wersje kolorystyczne zarówno drewna, jak i dachu czy rynien.
 • Wiatex jest producentem wiaty dwustanowiskowej Dakota – wszystkie elementy drewniane powstają w naszej hali produkcyjnej
wiata samochodowa dwustanowiskowa

Dakota to popularna wiata samochodowa dwustanowiskowa, stylowa i solidna konstrukcja wiaty drewnianej o przekrojach słupów 14cmx14cm, standardowa wielkość carportu to 580×500 cm (z dachem 610×600 cm) z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota to klasyczny wygląd w nowoczesnej odsłonie, carport z możliwością konfiguracji ścian bocznych oraz ściany tylnej. Wiata w wersji podstawowej jest dwukrotnie malowana, posiada rynny PCV, system ukrytego montażu oraz darmowy montaż. Wiata dwustanowiskowa dla inwestorów ceniących nowoczesny styl i prostą bryłę.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna wiata garażowa dwustanowiskowa z drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, bardzo chętnie wybierana wiata dwustanowiskowa bez widocznych połączeń konstrukcji – system ukrytego montażu, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Grubość słupów 14x14cm, krokwie 20x8cm i oczepy o grubośći 20x14cm. Dach w standardzie z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym z firmy IKO, blacho-dachówką BUTMAT, blachą trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Niniejsza wiata dwustanowiskowa w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowana (niemalowana) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

kolory wiaty drewnianej dwustanowiskowej

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych IKO

gonty dla wiaty garażowej dwustanowiskowej drewnianej

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

barwy wiaty garażowej dwustanowiskowej

Kolory rynien BRYZA

rynny dla wiaty dwustanowiskowej

Wiata samochodowa dwustanowiskowa

Dakota to jedna z najchętniej wybieranych przez naszych klientów wiat dwustanowiskowych. Drewniana konstrukcja, nienaganny wygląd, prostota oraz nowoczesność to największe atuty Dakoty. Wiata samochodowa dwustanowiskowa dla klientów ceniących modny wygląd w ogrodzie.

Dakota to również wiata drewniana dwustanowiskowa, która charakteryzuje się fazowanymi krawędziami i systemem ukrytego montażu. Jej wygląd zewnętrzny zaspokoi nawet najbardziej wymagających inwestorów. Ponadto wiata garażowa drewniana dwustanowiskowa Dakota daje Państwu pełną możliwość aranżacji ścian. Chętnie pomożemy wdrożyć ten projekt u Państwa w ogrodzie.

Wiata dwustanowiskowa

Dakota to bez wątpienia wiata dwustanowiskowa o klasycznej bryle, jednak w nowoczesnym wydaniu. Ze względu na popularność wiaty, mają Państwo pewność, że produkt ten jest sprawdzony, gdyż ozdabia wiele ogrodów w całej Polsce. Wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota mimo zaproponowanego przez nas wymiaru podstawy, może być wykonana na indywidualny wymiar. Jest to typ wiaty, którą łatwo można modyfikować. Jest również prosta w montażu dla sprawnej ekipy montażowej.

Wiata dwustanowiskowa może być wysłana przez nas do samodzielnego montażu lub możecie Państwo zamówić produkt z transportem i montażem po naszej stronie. Co ważne – tego typu wiata garażowa dwustanowiskowa może szybko i łatwo rozrosnąć się w szerz. Można dobudować moduły, dzięki czemu uzyskacie Państwo bardzo dużą powierzchnie zadaszoną. Bez problemu montujemy tego typu wiaty dwustanowiskowe na 6-8 czy nawet więcej stanowisk, np. na inwestycjach deweloperskich.

Najczęściej zadawane pytania o wiatę dwustanowiskową

Czy wykonujecie montaż wiaty dwustanowiskowej?

W pierwszej opcji wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota może być wysłana wraz z instrukcją montażu oraz zestawem montażowym. W drugiej opcji możemy zająć się wszystkim kompleksowo, a więc projektem, produkcją oraz montażem wiaty u Państwa na terenie inwestycji.

Czy warto podjąć się montażu  samemu?

Wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota to konstrukcja prosta i nieskomplikowana. Przy dobrze przygotowanym podłożu nie powinni mieć Państwo problemu z samodzielnym montażem. Zwykle klienci decydują się jednak na montaż przez profesjonalną ekipę Wiatex, która zamontowała już setki wiat dwustanowiskowych na terenie całej Polski.

Jaki jest termin produkcji?

Produkcja wiaty dwustanowiskowej Dakota trwa zwykle od 2 do 6 tygodni w zależności od sezonu, dostępności surowca i kilku innych czynników. Jeżeli w projekcie bazowym nie będzie żadnych zmian z Państwa strony zwykle staramy się wyprodukować wiatę bez zbędnej zwłoki.

Termin realizacji kompleksowej z montażem po stronie Wiatex zawsze jest ustalany indywidualnie. Zdarza się, że ustalony termin montażu udaje się przyspieszyć, bowiem niekiedy inwestorzy mają opóźnienia z budową domu czy przygotowania przyziemia. W takiej sytuacji dzwonimy do Państwa i proponujemy szybszy termin.

Ile trwa montaż wiaty?

Wiata dwustanowiskowa Dakota zwykle jest montowana w 1-2 dni w zależności od napotkanych trudności. Zdarza się, że zmiany w projekcie bazowym są na tyle duże, że montaż może się przedłużyć. W letnie dni staramy się pracować od rana do wieczora, aby montaż był dla Państwa jak najmniej uciążliwy i zakończył się jak najwcześniej.

Zawsze przy podpisywaniu umowy z inwestorem staramy się przewidzieć trudność montażu i określić czasochłonność. Wiata garażowa dwustanowiskowa Dakota mimo, że jest konstrukcją o prostej bryle, jest wiatą o wymiarze 610×600 cm, a więc obiektem o dość znacznych gabarytach.

Z jakiego drewna produkowana jest wiata Dakota?

Do Państwa należy decyzja co do wyboru materiału. Wiatę dwustanowiskową wykonujemy w standardzie z litego drewna sosnowego, jednak można zdecydować się na drewno klejone BSH. Prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, który pomoże w wyborze najlepszego materiału dla Państwa wiaty.

Dlaczego wiata garażowa dwustanowiskowa od Wiatex

 • jesteśmy producentem wiat garażowych z doświadczeniem w montażu na terenie całej Polski. Wykonaliśmy setki tego typu realizacji, a zatem kupujecie Państwo produkt „bez niespodzianek”
 • wykonujemy standardowe projekty, ale również wiaty dwustanowiskowe na wymiar, w zależności od Państwa potrzeb. Nasz zespół projektowy chętnie pomoże w razie, gdyby wiata okazała się niestandardowa
 • dbamy o dobre relacje z klientem. Nie jesteśmy pośrednikiem, kontaktujecie się Państwo bezpośrednio z producentem wiat
 • stosujemy tylko i wyłącznie materiały najwyższej jakości. Chodzi tu nie tylko o konstrukcję wiaty, ale również elementy montażowe.

Co wziąć pod uwagę zamawiając wiatę garażową dwustanowiskową?

Podczas zamawiania wiaty garażowej dwustanowiskowej, należy wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak:

 • Wymiary i kształt wiaty – zmierz dokładnie miejsce, gdzie zostanie ona zamontowana, upewnij się również, że wybrany przez Ciebie kształt będzie możliwy do zamontowania na Twojej działce.
 • Materiał – choć w 90% sugerujemy drewno świerkowe KVH jako najlepszy materiał na wiatę garażową dwustanowiskową to możemy również wyprodukować wiatę z innego materiału.
 • Montaż – wiata garażowa dwustanowiskowa to spory obiekt. Niekiedy inwestor może sądzić, że poradzi sobie sam z montażem. Sugerujemy dokładne przeanalizowanie własnych możliwości. Nasza ekipa monterska chętnie zamontuje dla Państwa wiatę dwustanowiskową Dakota.
 • Dodatkowe opcje – są to rynny, materiał na zadaszenie czy choćby ścianki boczne. Możemy dostosować projekt Dakota pod Twoje potrzeby. Przemyśl czy chcesz mieć ścianki boczne (pełne, ażurowe). Tego typu opcje najlepiej omówić podczas rozmowy z przedstawicielem Wiatex na etapie wyceny.
 • Koszt – wiata dwustanowiskowa naturalnie jest droższa niż mniejsze wiaty. Aby upewnić się, że znajduje się ona w granicach Twojego budżetu zadzwoń do nas lub napisz e-maila. Pamiętaj, że nie zawsze najtańsza opcja będzie najlepsza (na cenę wpływ ma wiele czynników).

Zapraszamy do kontaktu