Wiata garażowa 6x5, drewniana

Wiata garażowa Oregon

  • rozstaw słupów ( zewnętrzny) 580x500cm
  • konstrukcja z drewna świerkowego KVH
  • wymiar z zadaszeniem 610x570cm
  • wysokość wiaty 285cm przód, 235cm tył
  • przekrój słupów 16x16cm, krokwie  16x6cm, oczepy 24x10cm
  • estetyczna deska dachowa o grubości 17-19mm
  • podbitka łączona metodą pióro-wpust
  • pełny dach jednospadowy
  • dowolna zabudowa ścian za dopłatą

MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI – W CENIE WIATY

wiata samochodowa 6x5
wiata drewniana 6x5
wiata drewniana 6x5
wiata drewniana 6x5

Wiata garażowa 6×5, stylowa i solidna konstrukcja wiaty z drewna, o przekrojach słupów 16cmx16cm, standardowa wielkość carportu to 580×500 cm z możliwością zamówienia na dowolny wymiar. Nowoczesny wygląd wiaty Oregon doda powiewu świeżości w każdym ogrodzie. Dzięki możliwości zabudowy ścian, wiata posiada wiele możliwości aranżacji. Carport 6×5 z możliwością konfiguracji – standardowe dane techniczne przedstawiamy powyżej. Oregon to idealna wiata drewniana 6×5 montowana w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Wiata 6×5 z suszonego drewna świerkowego KVH lub drewna klejonego BSH, praktyczna wiata garażowa 6×5 bez widocznych połączeń konstrukcji, drewno strugane czterostronnie,  fazowane krawędzie. Przekrój słupów 16x16cm, krokwie 16×6 cm, oczepy o przekroju 24x10cm. W standardzie pełny dach z deski łączonej metodą pióro-wpust o grubości 17-19mm. Wykonujemy również wiaty samchodowe na wymiar.


Dach wykonany z estetycznej deski o grubości 17-19mm , podbitka dachowa łączona metodą pióro-wpust. W wersji standardowej dach pokryty papą. Możliwość pokrycia dachu gontem bitumicznym, blacho-dachówką, blacha trapezową T-18 lub blachą płaską na rąbek. System rynnowy od firmy Bryza.


Obiekt w wersji podstawowej nie jest zaimpregnowany (pomalowany) Za dopłatą impregnacja farbami Tikkurila: niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL.


Cena nie uwzględnia przygotowania podłoża (słupy, kotwy) przy zakupie obiektu drogą elektroniczną przesyłamy Państwu dokumentacje techniczną wraz  z rzutem przyziemia i  wytycznymi do przygotowania podłoża. Koszt transportu uzależniony jest od lokalizacji (prosimy w zapytaniu ofertowym podać lokalizację inwestycji). Montaż w cenie. 


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata garażowa 6×5

Oregon to projekt wiaty o prostej i nowoczesnej bryle, bardzo chętnie kupowany przez naszych klientów. Wiata 6×5 doskonale wpasowuje się w większość przestrzeni ogrodowych. Ze względu na regularne kształty, nie ma problemu z szybkim montażem na terenie inwestycji.

Wiata garażowa 6×5 to nie tylko produkt dla osób, które mają około 30 metrów kwadratowych zaplanowanej przestrzeni. Wiata Oregon daje również pełną możliwość aranżacji wiaty od zabudowy ścian, aż po wymiar. Nasi projektanci mogą wdrożyć dla Państwa dowolny wymiar prezentowanej wiaty drewnianej 6×5.

Carport 6×5

Carport z pełnym dachem jednospadowym daje gwarancję ochrony stawianego pod nim samochodu. Solidna i przede wszystkim estetyczna deska dachowa sprawia, że prezentowany produkt łączy w sobie elegancję z solidnością. W carporcie Oregon podbitka łączona jest metodą pióro-wpust.

Carport 6×5 Oregon może być wysłany do Państwa wraz z instrukcją montażu i zestawem gwoździ i wkrętów. Jest również możliwość zamówienia produktu z montażem po stronie Wiatex.

Zapraszamy do kontaktu