Wiata garażowa 6x4

Goteborg – hit sprzedażowy!

 • wymiar zewnętrzny podstawy 580×380 cm
 • wymiar z zadaszeniem 600×600 cm
 • cofnięte słupy – łatwe parkowanie
 • konstrukcja wykonana z najlepszego na rynku drewna klejonego warstwowo BSH GL24h (wilgotność do 12%)
 • wysokość wjazdu wiaty 285 cm
 • przekrój słupów 14×14 cm
 • estetyczna deska dachowa łączona  metodą pióro-wpust o grubości 20 mm
 • pełny dach jednospadowy pokryty gontem bitumicznym lub blachą trapezową
 • ażurowa zabudowa ścian bocznych oraz tylnej – opcjonalnie
 • MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI W CENIE WIATY

Dowolna kolorystyka, opcje zabudowy ścian, możliwość dobudowy pomieszczenia gospodarczego lub dodatkowego stanowiska

 • Modne łuki oraz cofnięte słupy ułatwiające parkowanie sprawiają, że projekt Goteborg stał się absolutnym hitem sprzedażowym. Poza tym potrzeba mniej przestrzeni na przytwierdzenie słupów do podłoża zachowując przy tym najbardziej popularny przy wiatach 2-stanowiskowych wymiar dachu (600×600 cm)
 • Goteborg świetnie sprawdzi się w przydomowym ogrodzie jako wiata wolnostojąca, ale coraz częściej jest zamawiany również przez inwestorów komercyjnych do zadaszenia parkingów. Wiatę można łączyć modułowo. W naszej ofercie znajdują się również: Goteborg 3-stanowiskowy oraz Goteborg 4-stanowiskowy.
 • Dzięki przemyślanemu projektowi jesteśmy w stanie zamontować tę konstrukcję w standardowej wersji 2-stanowiskowej w ciągu 1 dnia.
wiaty garażowe drewniane

Goteborg (kolekcja skandynawska) – nowoczesna  wiata garażowa 6×4 na dwa pojazdy. Stylowa, solidna konstrukcja wiaty z suszonego drewna szwedzkiego o przekrojach słupów 14cmx14cm. Standardowa wielkość carportu na 2 auta wyróżniająca się cofniętymi słupami. Dowolność w zabudowie ścian bocznych daje wiele możliwości aranżacji – standardowe dane techniczne przedstawiamy w specyfikacji. Nowoczesna wiata samochodowa Goteborg to idealne rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego, zarówno jednorodzinnego jak i wielorodzinnego (parkingi wspólnot mieszkaniowych). Wiata drewniana 6×4 z cofniętymi słupami to doskonały stosunek jakości do ceny. Do wyboru macie Państwo 3 rodzaje dachu: gont bitumiczny z pełnym deskowaniem, blacha trapezowa z pełnym deskowaniem lub w wersji ekonomicznej sama blacha trapezowa.

Realizujemy również projekty ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, klikając w STWÓRZ WŁASNY PROJEKT  uzyskają Państwo więcej informacji.

Różne opcje produktu

Solidna konstrukcja z suszonego drewna szwedzkiego KVH oraz drewna gięto- klejonego BSH. System ukrytego montażu — konstrukcja bez widocznych śrub i wkrętów, drewno strugane czterostronniefazowane krawędzie. Przekrój słupów 14x14cm. Wykonujemy również konstrukcje na wymiar. Podstawowe dane techniczne znajdują się w specyfikacji.


Pokrycie dachu w dwóch wariantach: 1. Pełne odeskowanie dachu, deską gr 20mm łączoną metodą  pióro-wpust pokryte gontem bitumicznym. 2. Pokrycie z blachy trapezowej T14 montowanej bezpośrednio do krokwi.


Impregnacja farbami Tikkurila : niekryjąca farba z dodatkiem wosku Tikkurila Wax lub farba kryjąca z dodatkiem wosku Tikkurila PinjaPro. Na życzenia klienta malowanie na inny kolor z palety RAL lub farbą Tikkurila Lasur.


W kolekcji wiat skandynawskich montaż w cenie, transport wyceniany indywidualnie.


Aby poznać cenę tej wiaty kliknij w CENNIK. Uprzejmie informujemy, że możliwe są również zmiany w niniejszym projekcie, które są wyceniane indywidualnie.

Paleta kolorów TIKKURILA

Rodzaje i kolory gontów bitumicznych

Paleta kolorów TIKKURILA PINJA PRO

Kolory rynien BRYZA

Wiata garażowa 6×4

Wiata garażowa w swojej konstrukcji jest prostym obiektem architektury, który z roku na rok zyskuje coraz większą liczbę fanów. Pełni już nie tylko funkcje ochronne przed warunkami atmosferycznymi jak śnieg, deszcz czy wiatr (jeżeli ściany są odpowiednio zabudowane). Jest też ważnym elementem dekoracyjnym, na który inwestorzy zwracają coraz baczniejszą uwagę. Design carportów zaczął być niezwykle ważny. Niniejsza wiata 6×4 to najlepszy przykład, że carporty nie muszą być nudne. Wygięte słupy na przedzie dodają obiektowi uroku i wyróżniają go na tle innych wiat.

Wiata drewniana 6×4 Goteborg dzięki zagiętym w łuk elementom podpory zyskała luksusu i wyrafinowania. Taka konstrukcja ułatwia parkowanie, co jest niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które użytkują duże auta.

Wiata 6×4 – projekt i wykonanie Wiatex

Dowolność możliwości aranżacji ścian (ażurowa lub pełna) oraz zastosowanych materiałów wykończeniowych sprawia, że nasza wiata będzie niepowtarzalna. Rozmiar carport 6×4 m to rozmiar standardowy, istnieje jednak możliwość wykonania konstrukcji na wymiar. Dodatkowo szeroka oferta farb i impregnatów do drewna sprawi, że każdy wybierze coś dla siebie. Montaż na terenie całego kraju.

Wiata 6×4 Goteborg to projekt stworzony dla wymagających klientów, którzy chcą postawić na solidne drewno BSH czy KVH. Konstrukcja powinna cieszyć się wysokimi walorami estetycznymi przez wiele lat.

W celu zamówienia lub uzyskania odpowiedzi na pytania prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. 

Zapraszamy do kontaktu